Novinky v programové síti rádií Hey

Letošní březen je v rozhlasovém éteru ve znamení změn. Od začátku března už se posluchači Radia Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever seznamují s novým zvukovým obalem a program je obohacen o nové prvky. Radio Hey Ostrava a Brno zkouší literární znalosti posluchačů a nabízí jednu zajímavou novinku.

Radia Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever nabízí delší ranní show s Vláďou Kváskem, nově od 6.00 do 10.00. Mezi novinky patří například rubrika 7 Zmatečných či soutěž o CD. Nově si na Vás rádia přichystala Humory českých komiků, slibují „dostatečnou dávku zábavy“. Jedná se o hlášky z populárních českých komedií. V ranním vysílání se mimo jiné také bude s nadhledem hodnotit jedna z hlavních bulvárních informací (Heyroviny). Po sedmé hodině zavítá do rádia na rozhovor některá známá osobnost, tento týden to budou například Ewa Farná, Vlasta Horváth nebo Víťa Chaloupka. V ranním vysílání se rovněž objeví i písničky na přání – Narozeninový song (8.20) a Píseň pro šéfa (9.20).

V poledne rádia Hey servírují hudební Polední menu. V čem spočívá tento program? „Pořádný hudební oběd nabízíme každý všední den po poledni a jako u správného obědového menu i na Radiu Hey si můžete vybrat ze dvou variant. Dopoledne si vyberte z jedné nabízené trojice, pošlete sms a v poledne si vychutnejte porci pohodové muziky,“ říká Radim Koziel z rádia Hey. V odpoledním vysílání připravila rádia rubriku Kino Hey, každý všední den v 17:30. Hey večer s Robinem Sobkem (19-24) pak nabízí písničky na přání (19-20), Tajemný večer, který pomůže odhalit Váš osud a zahraje Vám hity 80. a 90.let (20-21; 21-22); poté až do půlnoci seznamka.

Nesmíme ale zapomenout ani na další rádia ze sítě Hey, Radio Hey Ostrava a Brno již několik dní zkouší literární znalosti posluchačů. Březen, měsíc knihy, nabízí pro všechny znalce povinné školní četby zásobu knížek. Knihy pro odměněné se věnují muzikantům, kapelám nebo jednotlivým stylům hudby, které v poslední době vyšly. Rádia nabízí také novinku týdne. V čem spočívá? Posluchači Rádia Hey Ostrava a Brno společně s rádiem probírají aktuální singly, posluchači pak rozhodují, jestli se nahrávka stane trvalou součástí playlistu rádií. Radim Koziel přibližuje adepty, kteří se poperou o přízeň posluchačů tento týden: „Tento týden se před tu nejnáročnější porotu – staré rockové pardály – postaví americká kapela, na jejíž novou desku se netrpělivě čeká. První singl je na světě a celý týden si Supernatural Superserious od R.E.M. můžete vychutnávat na vlnách Radia Hey.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .