Nové rádio v Brně: 96,8 FM

radiotv22Posluchači na Brněnsku se dočkali nového rozhlasového programu. Své úvodní vysílání zahájilo nové brněnské rádio na frekvenci 96,8 FM. Konečně se tak do Brna a okolí dostává nový neotřelý program, výrazně se lišící od ostatních regionálních stanic, které jsou si vesměs podobné jako vejce vejci. Na co se tedy mohu posluchači, ladící nový kmitočet  96,8 FM těšit?

Po krátkém úvodním vysílání nutném k seřízení všech technických a programových parametrů zahájí nové rádio už brzy oficiální vysílání spojené s velkou soutěží o peněžní výhry.

Pod vedením dvou známých protagonistů moderátora Romana Svobody – např. ČT Na stopě a Zdeňka Kluky – kapelníka a bubeníka sk. Progress zahájilo nové rádio vysílání legendární skladbou Satisfaction od Rolling Stones. To udává i hudební ráz nového rádia – poctivá, převážně kytarová muzika široce uznávaná, ale na jiných rádiích skoro nehraná a opomíjená. K tomu Zdeněk Kluka: „Nebude chybět ani ryze brněnská muzika od Synkop, přes Petra Vášu, Folkteam až po současnost. Do vysílání budeme zařazovat i přenosy live koncertů a speciální hudební pořady“.

Roman Svoboda: „Netajíme se tím, že chceme brňákům dát kvalitní oblíbené rádio. Chystáme ryze brněnské zpravodajství, zajímavosti, aktuality, soutěže a zábavu. Budeme pořádat hodně kulturních akcí“.

Nové rádio provází nezvyklá zajímavost. Zatím se nejmenuje. Identifikuje se jen číslem frekvence, na které vysílá – 96,8 FM a přídomkem „To je špica“. Posluchači si jej mohou sami v průběhu prázdnin a podzimu ve velké anketě rádia pojmenovat podle svých představ.

Vychutnejte si „poctivou muziku“, kterou jste v éteru dlouho neslyšeli. Nové brněnské rádio naladíte na frekvenci 96,8 FM.

Zdroj: www.ceskamedia.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .