Mladoboleslavská rádia se stěhují

radiotv22Počínaje prvním říjnovým dnem by mělo být vysílání Delty a Jizery odbavováno z nových studií v ulici Jana Palacha 1025 v Mladé Boleslavi. Obě rádia by se tak měla dočkat o poznání vhodnějších prostor, než jsou ty, v nichž sídlí …Počínaje prvním říjnovým dnem by mělo být vysílání Delty (92.9 MHz) a Jizery (105.7 MHz) odbavováno z nových studií v ulici Jana Palacha 1025 v Mladé Boleslavi. Obě rádia by se tak měla dočkat o poznání vhodnějších prostor, než jsou ty, v nichž sídlí od roku 1994. Nové sídlo zaručeně nepřehlédnete. Už jen díky jeho fasádě, která bude – takříkajíc – ve firemních barvách. Do budoucna se plánuje například i využití přilehlého parkoviště k různým live akcím.
Zahájení vysílání z nových studií je plánováno na 1. říjen tohoto roku. Výhledově by se změny měly týkat technologie vysílání a také některých dalších věcí. Nechte se překvapit, prozradím jen, že by mělo jít o změny veskrze pozitivní.
Posluchači si budou moci nové sídlo Delty a Jizery prohlédnout již 13. října při příležitosti čtvrtých narozenin rádia Jizera. Více informací o této akci se jistě dozvíte přímo z vysílání. Pokud se třináctého do Boleslavi náhodou nedostanete, nevěšte hlavu. Při troše štěstí se akce zúčastním já a své dojmy vám budu moci zprostředkovat tady na našem serveru.
Jen připomenu, že Rada ČR pro rozhlasové a televizní vysílání před nedávnem majiteli – panu Petru Šmídovi, přiklepla vysílací licence pro obě rádia na dalších šest let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .