Internetová poslechovost rádií v prosinci 2003

radiotv22Největší internetovou poslechovost mezi stanicemi, jejichž internetové vysílání zajišťuje ABradio, mělo v prosinci loňského roku jednoznačně Radio Impuls. Druhou příčku obsadil Kiss Morava a na třetím místě je Fajn Radio. Vyplývá to z údajů, které serveru RadioTV poskytlo technické oddělení internetového broadcastera ABradio.cz.

V prvním výstupu Internetového průzkumu poslechovosti, který zatím probíhá v testovacím režimu, zveřejňujeme pouze denní průměr uIP za celý měsíc. Další údaje se objeví v druhém výstupu počátkem února. Podrobnosti o tomto projektu najdete v článku RadioTV zahájilo zkušební průzkum internetové poslechovosti.

Podle očekávání zvítězilo v prosinci Radio Impuls, jeho denní průměr 586 uIP stačil na první místo s velkým náskokem. O druhé místo se svedl podstatně větší boj, s 381 uIP nakonec zvítězil Kiss Morava nad Fajn Radiem, na které se denně připojilo 346 uIP. Čtvrtá Černá Hora s 272 uIP má velký náskok před Radiem Life, které denně naladí 127 uIP.

Další stanice získaly denně méně než 100 uIP, překvapením jsou velmi nízká čísla Radia FM Plus nebo Radia Helax a dopravní Radio Info se do Top 15 vůbec nedostalo. V příštím výstupu se poprvé objeví výsledky dvou nových stanic – chomutovské Agary a pražského Expresu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .