Frekvence 1 připravuje dvě tematické stanice

Frekvence 1 brzy překvapí dvěma tematickými stanicemi, které budou šířeny pouze přes web. Jmenují se Frekvence 1 Romantika a Frekvence 1 Legends. Obě rádia začala sice zkušebně vysílat 21. prosince 2006, ale ostrý start je plánován na později.

Co nabídne Frekvence 1 Romantika? – „Frekvence 1 Romantika – tohle rádio bude plné pohody a největších hitů Vašich oblíbených interpretů. Frekvence 1 Romantika bude Váš příjemný společník pro chvíle relaxace a oddechu. To vše bez mluveného slova a reklam. Užijte si to!“ Bez reklam a mluveného slova bude i rádio Frekvence 1 Legendy. Co uslyšíme? „Uslyšíte nonstop největší legendy světové i české hudební scény a nejlepší zlaté hity.“

Hitové složení obou rádií budou moci posluchači ovlivnit sami. Můžete se tak stát hudebním dramaturgem! „Oznámkujte právě hranou píseň (1 – 5, jako ve škole) a hlasujte v anketě pro Váš oblíbený hit. Právě podle Vašich názorů je sestavován hudební program Frekvence 1 Romantika a Frekvence 1 Legendy. Je to na Vás!“

Kde obě rádia najdete? Na adrese www.frekvence1.cz/index/romantika.html, respektive www.frekvence1.cz/index/legends.html. (Obě adresy byly v pátek znepřístupněny do oficiálního spuštění nových stanic – pozn. redakce) Weby obou rádií rozvíjejí původní logo stanice doplněné o růžové srdce, popřípadě kytaru. Web „Romantiky“ je laděn do tmavě růžové barvy, přehrávač je vytvořen ve tvaru srdce, pod nímž se nachází objímající se pár. V pravé části obrazovky je pak hitparáda nejhranějších skladeb – pozadí tvoří obloha. Ústředním motivem rádia „Legends“ je Elvis Presley. Přehrávač je znázorněn pomocí vinylové desky. I web „Legends“ nabízí hitparádu.

„Spuštění nových internetových stanic opravdu plánujeme, obě rádia jsou již ve finální fázi příprav, ale oficiální datum spuštění zatím prozradit nemůžu,“ sdělil RadioTV tiskový mluvčí Lagardere Richard Klatovský. Jednotlivé písničky nejsou odděleny jingly tak, jako je tomu u Frekvence 1. Nyní již funguje diskuzní fórum stanic. Připomeňme, že nedávno spustila Frekvence 1 své fórum, kterému se dlouhou dobu bránila. Fórum si brzy našlo své hojné příznivce. Jakmile budou známy další podrobnosti, dozvíte se je včas.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .