Evropa 2 v Brně? Zatím ne.

radiotv22Našemu nejstaršímu hudebnímu rádiu chybí už dlouhou dobu pouze dvě velká města – Ostrava a Brno – k dokončení sítě. Zatímco v Ostravě byl zkoordinován nový dokrývač, o který Evropa 2 žádá (o tom budeme psát příští týden), v Brně podle našich informací není nic podobného v dohledu.
Proto nás docela překvapilo, že v rámci nové reklamní kampaně bylo docela hustě oblillboardováno i Brno, což může vypadat jako rozhazování peněz. Všimlo si toho i několik našich čtenářů, za všechny přidávám jeden z příspěvků z diskuzního fóra Evropy 2.

Proč má E2 po Brně billboardy, že hledají nové posluchače a za měsíc nabízí 100 000Kč? Chápu, že je to soutěž, ale proč někdo věší billboardy po městě, ve kterým to rádio nevysílá a chytá ho zde jen pár nadšenců pro dálkový příjem nebo lidí na Internetu? Nebo to „za měsíc“ Evropa2 znamená, že už tady KONEČNĚ začne vysílat? Pokud mi nato je schopnej někdo odpovedět, tak bych byl rád.

Ty, kteří se těšili, že Evropa 2 začne v nejbližších dnech vysílat i v Brně, musím zklamat. Podle nám dostupných informací se bez ní jihomoravská metropole bude muset ještě chvilku obejít. Žádné nové frekvence RRTV v Brně zatím nevypsala. Proč tedy probíhá reklamní kampaň i v Brně, vysvětluje marketing-promotion ředitel Evropy 2 Jan Novák.

V rámci nákupu sítě ploch Avenir jsme nakoupili i plochy v okrese Brno, ve městě a hlavně na dálnici. Vzhledem k zajímavé nabídce od Aveniru, za jakou jsme nakupovali celou síť, by nám stejně nebyla poskytnuta sleva na snížení počtu ploch o cca 25 kusů, t.j. těch v Brně. Celkem je jich v ČR 300.


I přesto, že Evropa 2 v Brně nehraje, nemyslím si, že je to úplně nesmysl tam inzerovat. Vzhledem k tomu, že byl dlouhý víkend a že do Brna jezdí spousta lidí z celé Moravy, kteří žijí někde jinde, kde E2 poslouchat mohou, tak je to OK.


Jsem moc rád, že se na to lidé ptají, znamená to, že kampaň Evropy 2 je vidět, že si jí lidé všimli a že v nich vyvolává nějakou reakci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .