Český rozhlas opět na veletrhu Svět knihy

radiotv22Také v letošním roce se Český rozhlas představí na mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy, jehož osmý ročník se uskuteční na pražském Výstavišti v Holešovicích ve dnech 9. až 12. května.

Stánek Českého rozhlasu a Radioservisu je umístěn v Levém křídle Průmyslového paláce pod katalogovým číslem L 607. Podobně jako v předchozích letech nabídnou pracovníci Českého rozhlasu návštěvníkům veletrhu bohatý a zajímavý program a vydavatelství Radioservis tituly ze své produkce.

V pátek 10. května se na stánku představí Český rozhlas 1 – Radiožurnál. V rámci jeho programu budou od 12.00 hodin podepisovat moderátor Pavel Kudrna a MUDr. Tomáš Větrovský nové CD Obezita je realita, vycházející z vysílání stanice. V odpoledních hodinách budou na dotazy návštěvníků odpovídat pracovníci stanice Český rozhlas 7 – Radio Praha, vysílání do zahraničí.

V sobotu 11. května dopoledne budou prezentovat svou činnost pracovníci Českého rozhlasu Online, v odpoledních hodinách se na stánku představí stanice Český rozhlas 2 – Praha. Od 15.00 hodin bude knihu Nataša Gollová – Život tropí hlouposti podepisovat její autor, moderátor a herec Aleš Cibulka.

Hlavním bodem nedělního programu stanice Český rozhlas 3 – Vltava bude od 11.30 hodin nepochybně autogramiáda k novému programovému cyklu „William Shakespeare: Sonety“, které se zúčastní herec Pavel Soukup, režisérka Markéta Jahodová a překladatel, profesor Martin Hilský.

Český rozhlas se představí také v prostorách Velkého sálu Průmyslového paláce, kde mimo jiné v neděli 12. května od 10.00 hodin uvede Radioservis ve spolupráci se stanicí Český rozhlas 2 – Praha komponovaný pořad o Františku Nepilovi při příležitosti vydání kompaktního disku a magnetofonové kazety s názvem Dobrá a ještě lepší jitra.

Mgr. Jaromír Studený
Oddělení komunikace
Český rozhlas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .