Dubnové promo: Snášení vajec ve studiu a noc v rádiu

Noc v rádiu občas tráví řada moderátorů, kteří nemají spojení na ranní šichtu či po nočním vysílání. V mnichovském rádiu Charivari mohou strávit noc a třeba i počít svého potomka páry z celého Mnichova. Toto rádio zároveň láká i na svoje internetové stránky, kde nabízí řadu zajímavých odkazů. Pozornost se rádia snaží získat všelijak. Kromě posluchačů si totiž do studia vodí třeba i zvířata. Například slepice. Tak se na sebe snažilo upozornit rádio RPR1.

Nejhnusnější zahrada
Nejhnusnější zahradu hledá mnichovské rádio Chrarivari v soutěži Pimp my Garten – Práskni moji zahradu. Protože ne každý má čas, chuť a talent udržovat svoji zahrádku nebo třeba i balkon, tak to někde vypadá dost zanedbaně. A právě tu nejzanedbanější zahradu hledají na Charivari. Fotografie svých neudržovaných prostranství můžou ti, co s tím chtějí něco udělat, posílat do rádia. To fotky vystaví na webu a návštěvníci vyberou svého favorita. Jak si daný snímek v hlasování stojí, ukazuje graf úspěšnosti.  Majitel té nejošklivější zahrádky nebo balkonu dostane možnost nakoupit v jednom zahradním centru věci za tisíc euro, kterými může zahrádku zvelebit.

Babyboom na Charivari
Hned několikam spolupracovníkům rádia Charivari se podařilo v krátké době stát se rodiči. Otcem se stal ranní moderátor Markus, maminkou je nově moderátorka Nina Kraus a mediální poradkyně Pitty Esser, jejíž muž také v rádiu pracuje, matkou je i asistentka ředitele Verena Waskow a mediální poradkyně Enikö Kleeblatt. To nenechalo tým rádia chladným. S touto bohatou nadílkou se rádio chlubí na svých stránkách. Zároveň dodává, že řada mnichovských rodin chce dítě ale nedaří se jim to. Protože prostředí rádia Charivari je nezvykle plodné, mají páry toužící po dítě možnost strávit v prostorách rádia noc a případně se pokusit počít tady svého potomka.

Hry a smsky zadarmo
Rádio láká na svém webu i na některé služby zadarmo. Denně je možné z webu stanice Charivari odeslat zdarma tisíc smsek do německých mobilních sítí. Stránky obsahují i odkazy a seznamy různých soutěží na internetu, kde je možné něco vyhrát. Další seznam zase obsahuje odkazy a tipy na stránky s on-line hrami.

Žádný song dvakrát
To slibuje rockové Radio 21. To se zavázalo k tomu, že mezi šestou ráno a osmou večer nezahraje ani jeden song v té samé verzi a té samé délky dvakrát. Pokud by se to ale náhodou stalo, můžou posluchači okamžitě volat zpoplatněnou telefonní linku a ten, kdo se dovolá jako první dostane 1 000 euro.

Válka pohlaví na studené pláži
Ranní moderátoři stanice ffn pokřtili nový sportovně-rekreační areál na poloostrově Butjadingen. Známá soutěž Válka pohlaví se tady odehrávala v různých plážových disciplínách. Kdo prohrál musel se ponořit do studené vody areálu, který vznikl na břehu Severního moře. To vše se odehrálo ráno v přímém přenosu. Na pláži jezírka, které vzniklo v laguně, stály halogeny, které osvětlovaly pláž i s typickými plážovými koši. Odpoledne se pak areál vybudovaný částečně i z evropských peněz otevřel za účasti Dolnosaského ministra hospodářství Waltera Hircha.

Slepice ve studiu
Slepice Erika snesla ve studiu vajíčko. Moderátor ranní show RPR1. Kunze chtěl mít nejčerstvější velikonoční vajíčko. Do studia proto dopoledne přinesl klícku se slepicí. Ta byla přímo ve vysílacím studiu. Občas byla slyšet ve vysílání a vyváděla kolegy z míry. Posluchači ji mohli vidět na záběrech z webové kamery ve studiu. Následujícího dne v 11.46 snesla slepice Erika ve svém výběhu o velikosti dva metry čtverečné v přímém přenosu opravdu vajíčko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .