Bryan Adams zahraje jen pro stovku vyvolených

Kromě toho, že Bryan Adams zahraje stovce vyvolených polsuchačů rádia Ö3, rozdávají se v Hesensku na rádiu FFH peníze. V rakouském Štýrsku zas pro změnu hledají nejlepší reklamní spoty. A Antenne Thüringen slaví své patnácté narozeniny. Vybírá to nejlepší z archívu a zároveň rozděluje peníze.

To jsme my!

Hallo FFH, wir sind’s! Haló FFH, to jsme my! Takto se teď musí hlásit do telefonu posluchači z různých firem, kteří v práci poslouchají tuto stanici. Každý den se v ranním vysílání jmenuje jedna firma, kancelář, staveniště, kadeřnický salón atd. Pokud někdo z jeho zaměstnanců uslyší jméno svého podniku v rádiu, musí během následující písničky zavolat do studia a ohlásit se slovy: Hallo FFH, wir sind’s! Za to dostane 250 euro do společné pokladničky, do které kolegové např. platí za kafe. Když zodpoví správně soutěžní otázku, přijede k nim i virbl štěstí. To je skleněná budka, ve které lítají peníze. Soutěžící si do ní na 30 vteřin vleze, zapne se ventilátor a bankovky, které během půl minuty nasbírá vyhrává pro sebe a své kolegy.

První výherkyní byla prodavačka z pekařství. Ta zavolala a získala 250 Euro. Otázku, jak široký je list papíru A4 (21cm) už ale nezodpověděla, takže se virblu štěstí nedočkala. Soutěž běží ráno víckrát než jednou, takže posluchači jsou nuceni poslouchat i po tom, co už někdo vyhrál. ´

Nejlepší spot

Nejlepší reklamní spot hledá rakouská stanice Antenne Steiermark. Společně se zemským radou Christianem Buchmannem ocení 4. března ten nejlepší spot Štýrska. Přihlásit se můžou do 22. února všechny spoty, které se v roce 2007 vysílaly na štýrském rádiu Antenne Steiermark. Účast není zpoplatněna. Loni bylo přihlášení přes 200 spotů v sedmi kategoriích. Každý z přihlašovatelů může do každé kategorie přihlásit jen jeden. O vítězi rozhoduje jak odborná porota tak posluchači pomocí on line hlasování.

Kategorie, ve kterých spoty soutěží, jsou: Image, Event, Akce, hudba, promo, patronát a kampaň.

Soukromý koncert Bryana Adamse pro odběratele bulletinu Ö3

Odebírat bulletin či news-letter veřejnoprávní hitové stanice Ö3 se vyplatí. Mezi jeho odběrateli, je zcela zdarma, se totiž losují vstupenky na soukromý koncert Bryana Adamse. Ten se uskuteční 16. března ve Vídni a Bryan Adams tady vystoupí úplně sám.  Solo se svojí kytarou a harmonikou předvede pouhé stovce vyvolených.

Ö3 už na soukromé koncerty v intimní atmosféře přivedlo i jiné hvězdy, které jinak hrají před vyprodanými stadiony. V nabídce najdeme zvučná jména jako Lionel Richie, Simply Red nebo Juanes.

15. narozeniny Antenne Thüringen

Prvního února oslavila tato stanice 15 let své existence. Od pěti hodin ráno proto hrála 15 hodin největších hitů posledních patnácti let. Rádio při této příležitosti vylovilo ze svého archivu spoustu perliček. A to nejen hudebních, ale také například nikdy nevysílaný O-Ton, ve kterém se Victoria Beckham marně snaží několik minut vyslovit slovo Thüringen.

Druhého a třetího února pak rádio přineslo ty nejkrásnější okamžiky, které se svými posluchači zažilo. Ty nejlepší přeřeky, nejvtipnější komedie, nejztřeštěnější a nejromantičtější příběhy a spoustu dalších věcí. A navíc se soutěžilo a to až o 15 tisíc Euro.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .