Soutěž o tipování poslechovosti zná své vítěze

Dvoutýdenní soutěž o tipování výsledků poslechovosti zná své vítěze. Pořadí na prvních místech bylo velmi těsné a o tom, jaké si kdo bude moci postavit rádio, rozhodovaly průměrné rozdíly v pouhých stovkách. První cenu – vlastní internetové rádio se službou MyABradio ve verzi Medium – získal soutěžící s průměrnou odchylkou 16,7 tisíce posluchačů týdně.

Zájem o první tipovací soutěž v historii serveru RadioTV byla mezi čtenáři značná a výsledky překvapivě těsné. Nejlepší odhad – a MyABradio ve verzi Medium – projevil Kamil Šmehlík, který u deseti tipovaných rádií nastřádal celkovou odchylku 167 tisíc posluchačl, tedy průměrně 16,7 tisíc u každého.

Druhá příčka patří Vlastislavu Dubovi, jenž zaostal v součtu o pouhé dvě tisícovky a za průměrných 16,9 tisíce získává MyABradio ve verz Mini. Na třetím místě pak skončil s dalším malým odstupem Igor Hnízdo. MyABradio ve verzi Mini vyhrál za průměrnou odchylku 17,6 tisíce posluchačů. Všem vítězům blehopřejeme.

V soutěži RadioTV čtenáři tipovali poslechovost v posledních sedmi dnech u deseti rozhlasových stanic. Zastoupeny byly 3 celoplošné a 7 regionálních, 2 veřejnoprávní a 8 soukromých. Výsledky byly vyhodnoceny na základě oficiálního průzkumu poslechovosti RadioProjekt za druhé a třetí čtvrtletí letošného roku.