MMS bude opět zastupovat rádia sítě Hey

Společnost Media Marketing Services bude od ledna 2008 obchodně zastupovat všech pět rozhlasových stanic sítě Hey. Jedná se o regionální stanice Hey Ostrava, Hey Brno, Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever. Týdenní poslechovost těchto stanic přesahuje podle posledního Radio Projektu čtvrt milionu lidí.

Společnost Media Marketing Services (MMS) bude od ledna 2008 obchodně zastupovat všech pět rozhlasových stanic sítě Hey. Jedná se o regionální stanice Hey Ostrava, Hey Brno, Hey Praha, Hey Profil (Pardubice) a Hey Sever (Liberec). Týdenní poslechovost těchto stanic přesahuje podle posledního Radio Projektu (1. 4. – 30. 9. 2007) čtvrt milionu lidí.

„Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít dohodu o zastupování rádií sítě Hey,“ říká k tomu Daniel Sedláček, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Media Bohemia. „Poté, co jsme koncem loňského roku podepsali smlouvu o zastupování rádií skupiny MAFRA a exkluzivním zastupování stanic Rubi a Haná, dnes MMS na trhu zastupuje prakticky všechna regionální rádia, s výjimkou tří stanic, které jsou vlastnicky propojeny s celoplošnými rádii,“ dodává D. Sedláček.

„Navázání spolupráce s MMS považujeme za logický krok, kterým rádia sítě Hey chtějí zhodnotit svoji pozici na rozhlasovém trhu,“ komentuje uzavření dohody Lukáš Texl, ředitel společnosti Hey Média, s.r.o.

Podpisem smlouvy se sítí Hey se počet rozhlasových stanic zastupovaných MMS rozrostl na 60.  MMS si tak upevnilo pozici nejsilnějšího rozhlasového mediazastupitelství v ČR. Podle nejnovějších průzkumů poslechovosti (Radio Projekt 1. 4. – 30. 9. 2007, populace 12-79 let) poslouchá rádia ze sítě MMS Radio Network 4.928.000 posluchačů týdně a podíl MMS na trhu činí 44,1 %. MMS je součástí mediální skupiny Media Bohemia, která se vlastnictvím obchodních podílů v provozovatelích rozhlasového vysílání účastní na vysílání 26 regionálních a lokálních rozhlasových stanic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .