Rozpis veřejných slyšení o Brno – Husovice

Boj o podprůměrnou licenci Brno – Husovice vstupuje do další fáze. 22. září na půdě Rady pro rozhlasové a televizní vysílání osmička žadatelů představí své projekty. O licenci se popere šestice dobře známých firem s dvojicí nováčků na české rozhlasové scéně.

Hlavní favority licenčního řízení je třeba hledat mezi subjekty dobře známými v rozhlasovém světě. Jednou z nich jsou společnosti Rádio Pálava/nonstop, které vlastní nekorunovaný šéf jihomoravského éteru Michal Plachý. Známá je také společnost WebValc s.r.o., která provozuje satelitní a kabelové Radio Valc a nabízí projekt stanice nazvané naprosto stejně, a společnost Country Radio, která se o průnik na Moravu uchází již poněkolikáté. Nelze opomenout ani společnost Broadcast Media, která v Praze a středních Čechách úspěšně provozuje rockové Radio Beat.

Rozpis veřejných slyšení dne 22.9. 2004

účastník licenčního řízení název programu čas
Brno – Husovice 107.0 MHz/148W
Broadcast Media s.r.o. Radio Beat 10.00
Rádio Pálava, s.r.o. Dobré rádio 10.20
Country Radio, s.r.o. Country Radio 10.40
Domov Media, s.r.o. Radio Domov 11.00
WebValc, s.r.o. Radio Valc 11.20
Rádio Student, s.r.o. Radio Student 11.40
Rádio Pálava, s.r.o. Rádio Jih 12.00
Nonstop, s.r.o. Radioservis 12.20

Pokud máte zájem poznat projekty žadatelů, můžete se slyšení účastnit osobně v sídle RRTV v Krátké 10, Praha 10 nebo si veřejná slyšení naladit na internetových stránkách RRTV. Pokud se Rada bude držet modelu svých předchozích licenčních řízení, verdikt by měl být vynesen do dvou dnů po veřejné prezentaci projektů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .