Rozpis nových veřejných slyšení o benešovskou licenci

radiotv22Boj o lukraivní benešovskou licenci vstupuje do další fáze. 6. dubna na půdě Rady pro rozhlasové a televizní vysílání patnáctka původních žadatelů znovu představí své projekty a projedná s radními nové skutečnosti, které nastaly po podání žádosti. Vzhledem k tomu, že od prvních veřejných slyšení o tuto licenci uplynul již rok a půl, podobných skutečností jistě nebude málo.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání již jednou v licenčním řízení o kmitočet Benešov – Kozmice 89.3 MHz/5kW rozhodla, když ji udělila projektu Radia Sázava společnosti M-Publicity. Po roce sporů dvou znepřátelených skupin uvnitř firmy ovšem Městský soud v Praze rozhodnutí Rady zrušil a nově zvolená RRTV obnovila toto řízení a vyhlásila pro původní žadatele nová veřejná slyšení.

Proti rozpisu prvních veřejných slyšení dochází pouze ke dvěma změnám. Tou první je losované pořadí žadatelů, druhou pak změna názvu projektu žadatele Joe Media (Miroslav Pýcha), který místo původního Radia BeneTon navrhuje Radio Sázava. Stejný název ovšem prosazují další dvě společnosti, M-Publicity a Pop Production.

Rozpis veřejných slyšení dne 6.4. 2004

účastník licenčního řízení název programu čas
Benešov – Kozmice 89.3 MHz/5kW
Unie, s.r.o. Radio Ahoj 13.30
M-Publicity, s.r.o. Radio Sázava 13.45
Broadcast Media, s.r.o. Radio Beat 14.00
Valc media, s.r.o. Radio Valc 14.15
František Vostál, s.r.o. Radio Vysočina 14.30
Londa, s.r.o. Radio Impuls 14.45
City Multimedia, s.r.o. Radio Pohoda 15.00
Eldorádio, s.r.o. Eldoradio Benešov 15.15
Country Radio, s.r.o. Country Radio 15.30
Pop Production, s.r.o. Radio Sázava 15.45
Joe Media, s.r.o. Radio Sázava 16.00
Radio Venkow, s.r.o. Radio Karolína – střední Čechy 16.15
Frekvence 1, a.s. Frekvence 1 16.30
Radio Faktor, s.r.o. Radio Faktor Benešov 16.45
Presston, s.r.o. Radio Presston 89,3FM 17.00

Pokud máte zájem poznat projekty žadatelů, můžete se slyšení účastnit osobně v sídle RRTV v Krátké 10, Praha 10 nebo si veřejná slyšení naladit na internetových stránkách RRTV. Pokud se Rada bude držet modelu svého prvního licenčního řízení, verdikt by měl být vynesen do dvou dnů po veřejné prezentaci projektů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .