Rádio Sázava – soud zakázal Miroslavu Pýchovi

radiotv22Městský soud v Praze vydal v těchto dnech předběžné opatření, kterým se Miroslavu Pýchovi zakazuje jednat a podepisovat jménem společnosti M-Publicity s.r.o. Vydaným předběžným opatřením Městský soud vyhověl v plném rozsahu návrhu společnosti AUTOCENTRUM Šternberk, když vzal za osvědčené, že rozhodnutí Borise Fišera, kterým jmenoval Miroslava Pýchu jednatelem M-Publicity, je neplatné.

Společnost M-Publicity získala v listopadu 2002 licenci na Rádio Sázava, ale z důvodu jednání Borise Fišera a Miroslava Pýchy, doposud nezahájila rozhlasové vysílání.

Společnost AUTOCENTRUM Šternberk vstoupila do M-Publicity na základě smlouvy uzavřené s Borisem Fišerem dne 4.2.2003 a k tomuto dni se stala 34 % společníkem M-Publicity. I přesto, že tuto skutečnost potvrdila RRTV, jednal jak Boris Fišer tak Miroslav Pýcha proti zájmům AUTOCENTRUM Šternberk. Z tohoto důvodu se AUTOCENTRUM Šternberk obrátilo se svými nároky v M-Publicity na Městský soud v Praze, který oprávněnost jejích nároků vůči M-Publicity osvědčil nejen právě vydaným předběžným opatřením, ale i usnesením z ledna tohoto roku, kterým zakázal i Borisi Fišerovi, aby jménem M-Publicity samostatně jednal a podepisoval bez předchozího písemného souhlasu druhého jednatele, kterým je Vladimír Michalčák.

Naopak návrh Miroslava Pýchy, kterým se domáhal, aby Městský soud zakázal Vladimíru Michalčákovi jednat jménem M-Publicity, soud dne 24.2.2003 jako neoprávněný zamítl.

AUTOCENTRUM Šternberk jako společník M-Publicity proto všem správním úřadům, veřejnosti i obchodním partnerům sděluje, že jak Boris Fišer, tak Miroslav Pýcha, proto nejsou oprávněni jménem M-Publicity jednat.

Ing. Jiří Šebek

jednatel AUTOCENTRUM Šternberk s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .