Rádio Flash mieri do skupiny GES

Prešovské Rádio Flash sa onedlho stane súčasťou mediálnej skupiny GES a pravdepodobne sa začlení do pripravovanej siete Rádií HEY! V utorok s tým súhlasila Rada pre vysielanie a retransmisiu. Vďaka tejto akvizícii získa GES pokrytie na východe Slovenska.

Autor článku:

Komentáře (18)

 1. Jouda

  Country rádio přišlo s „objevem“ možnosti získat další kmitočty pro dokrývače s křížkem po funuse :-))

  Bohužel je to tak, trošku víc zaspali dobu. Takže zatímco jiní se snažili a mají dnes malovýkonové kmitočty, Country nemá kromě Berouna nic. Ach jo.

 2. Shaman

  Takže Krokodýl je opět o další krok před Hádama…

  To bych neřekl ve hře má ještě 2 kmitočty ve stejných lokalitách

  Ale já se těšil na přímý souboj v nových lokalitách. Zajímavé, že obě rádia dostala dokrývače, kde nenastane (zatím) přímá konfrontace. Je to asi taktika Rady. Že by se trochu opakoval vyškovský případ?

 3. Dan Mráz

  Pokud jde o Proglas, teze, že kromě západních Čech je slyšet „prakticky“ všude, určitě neobstojí. Je sice pravdou, že třeba vysílač z Ještědu FM 97,9 MHz poslouchám po dálnici z Prahy do Brna skoro až na Vysočinu, ale v Praze samotné slyšíte Proglas jen velmi špatně. Ani na severu Čech to místy není dobré kvůli rušení Agarou na FM 98,1 MHz. Takže tvrdit, že Proglas má pokryté „prakticky“ celé území (kromě toho západu) není úplně korektní.

 4. XXL

  Proglas je dobre radio. Myslim tim myslenka krestanskeho radia. ALe proc hrajis tale jen folkovu krestanskou hudbu. Vzdyt na celem Svete je tolik nadherne krestanske hudby. Chteji byt krestanske radio pro celou rodinu, ale pro mlade tma moc krestanske hudby neni. A pritom existuje a jak krasna od Evropy, pres Ameriku po Afriku. Chtelo by to novy kabatek, svezejsi styl, vic opravdovosti mene skrobenosti a jinak by to bylo ok

 5. Anonym

  Takove radio je k nicemu. Jestli ty ovce chteji neustale poslouchat sveho kazatele a nechavat si vymejvat mozek, at zvednou zadky a jdou si to uzit do kostela. Tenhle prezitek zla z dob stredoveku sem uz davno nepatri! Bohuzel ovce zustanou ovcemi a najdou si neco jineho…

 6. java ()

  Zajimalo by me, co pisatele, skryvajici se jako Anonym, v ceskem eteru chteji. Stale tuc-tuc se jim nelibi, mensinove radio ne, klasicka hudba ne a rodinne radio, ktere hraje nejenom folk a country, ale také moderní hudbu (lehky rock, pop…).
  A ze ma 15 vysilacu? Ano, na pokryti jejich uzemi by bohate stacilo mene. Taky to tak puvodne bylo, ale ostatni radia stale rusi, tak proto ty dokryvace. A roztaci se dokryvacova spirala… Co jeste chcete – jen si prectete diskuze u nekterych clanku (viz rubrika Radia: Technika).
  Ma ucta!

 7. Dan Mráz

  To je ale veselé! Člověk se zmíní o tom, že Proglas není slyšet všude, a hned se na něj sesype tolik kritiky. Kde jsou ti milí, tolerantní a velkorysí čtenáři těchto stránek, kteří přejí rockerům rocková rádia, klasikům klasická, nezpraveným zpravodajská a věřícím náboženská? Děkuji za „proškolení“.

 8. dj_dick (DJ Dick)

  … Ale proc hrajis tale jen folkovu krestanskou hudbu. Vzdyt na celem Svete je tolik nadherne krestanske hudby. Chteji byt krestanske radio pro celou rodinu, ale pro mlade tma moc krestanske hudby neni. A pritom existuje a jak krasna od Evropy, pres Ameriku po Afriku. …

  Souhlas! Od jednoho vericiho kamarada vim, ze existuje treba i krestanske techno… ;-)
  Ostatne spousta z vas asi bude znat nemecky projekt E-Nomine, i kdyz to uz je asi spis na urovni parodie…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .