Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zrušila diskuzi

radiotv22Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se rozhodla zrušit diskuzní fórum na svých internetovách stránkách. Počátkem března odstranila formulář pro zadávání nových příspěvků a do konce měsíce by mělo být diskuzní fórum zcela odstraněno.

Členům Rady pro rozhlasové a televizní vysílání se nelíbilo, že se v diskuzním fóru na webu www.rrtv.cz vyskytuje mnoho vulgárních příspěvků a fórum neplní funkci, kterou od něj Rada očekávala. „Utlumen a poté odstraněn bude do konce tohoto měsíce. Je totiž výjimkou mezi servery správních úřadů – asi u žádného z nich nic takového není; navíc neplní svou původní funkci a je zaplevelován vulgaritami a záležitostmi mimo působnost Rady,“ říká mluvčí RRTV Pavel Barák.

Český národ se ovšem vyznačuje dvěma vlastnostmi. Na jedné straně je nedůsledný a na druhé vynalézavý. Nedůslednost projevil webmaster internetových stránek RRTV, když neodstranil všechny možnosti, jak vložit příspěvek do diskuzního fóra a vynalézavost prokázali hned dva návštěvníci stránek RRTV, kteří našli skulinku a do diskuzního fóra dokázali vložit otázky ohledně rozsudku arbitráže CME kontra Česká republika.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .