Petice za zprovoznění Českého rozhlasu 4

radiotv22V souladu se zákonem č. 85/1990 Sb., o právu petičním, my níže podepsaní, žádáme o přerozdělení síťových kmitočtů Českého rozhasu, takovým způsobem, který bude umožňovat prostor pro uvolnění kmitočtů k vysílacímu okruhu pro mladé ČRo 4.

Vyjadřujeme nesouhlas s činností ČRo v řešení této otázky z důvodů nečinnosti s tímto problémem. Z důvodů nevyvážené programové nabídky veřejnoprávního rozhlasu ČRo vůči mladé a střední generaci, požadujeme zprovoznění ČRo 4 okruhu pro mladé jako pro zanedbanou cílovou skupinu posluchačů, která je povinna platit koncesionářské poplatky.

Považujeme za nutné upozornit na zřejmá rizika, spojená s výchovou mládeže a jejich všeobecném společenském vnímáním, způsobeném zanedbanou povinností státní organizace pro nedostatečný počet kmitočtů kterým ČRo ze zákona disponuje.

Petici adresujeme ministerstvu kultury České republiky a na vědomí oběma komorám Parlamentu České republiky a žádáme je, aby uložili Českému rozhlasu povinnost zřídit tuto veřejnoprávní stanici.

David Špringl

http://mujweb.cz/www/changeit/

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .