Laštovka: Jsem Alenka v říši divů

radiotv22Vždy, když si přečtu jakékoliv prohlášení pana ing. Miroslava Pýchy, pokaždé podepsané někým jiným, nestačím divit. Jak lze překrucovat skutky, zamlčovat pravdu a lživá a nepodložená tvrzení vydávat za fakta.Toto jsou fakta:

  1. Společnost JOE MEDIA vysílala ze stanoviště patřícího spol. PRESSTON s.r.o. na základě nejasného vztahu k M-Publicity.
  2. JOE MEDIA se pokusila žalobou u Městského soudu v Praze napadnout smluvní vztah mezi M-PUBLICITY s.r.o. a AUTOCENTRUM ŠTERNBERK s.r.o. Soud tuto žalobu a návrh na vydání předběžného opatření v plném rozsahu zamítl.
    Proto je smlouva mezi M-PUBLICITY a AUTOCENTREM O technickém
    zajištění vysílání platná a proto se včera v odpoledních hodinách AUTOCENTRUM ŠTERNBERK ujalo vysílání na frekvenci 89,3 z kóty Kozmice.
  3. Vrchní soud potvrdil rozhodnutí Městského soudu v Praze o tom, že jmenování ing. Miroslava Pýchy jednatelem společnosti M-Publicity je neplatné a že pan ing. Miroslav Pýcha není a nikdy nebyl jednatelem
    společnosti M-Publicity s.r.o. Protože pan Josef Pýcha byl jmenován stejným, tedy neplatným způsobem, ani on nemůže být považován za jednatele společnosti M-Publicity. Taktéž úkony a plné moci jím provedené a podepsané jsou neplatné.

Přesto se vždy, když si přečtu jakékoliv prohlášení pana ing. Miroslava Pýchy, pokaždé podepsané někým jiným, nestačím divit. Jak lze překrucovat skutky, zamlčovat pravdu a lživá a nepodložená tvrzení vydávat za fakta.

Stejně jsem se nestačil divit, když jsem si
přečetl poslední prohlášení podepsané ing. Vladimírem Šťástkou, kde jsem se kromě jiných „tvrzení“ dočetl, že jeho kolegovi vyhrožoval pan Radim Pařízek a kdosi z GESu. A to už mě opravdu dostalo. Nelenil jsem a začal jsem pana Pařízka usilovně shánět abych se zeptal, proč
se takto angažuje v kauze, která se ho netýká. Jeho mobil je ale nedostupný a v radiu Čas jsem zjistil, že je pan Pařízek již druhý týden mimo republiku na dovolené. (Radim Pařízek je skutečně v Egyptě – pozn. editora)

Že by se pan ing. Šťástka zmýlil? V každém případě měl ten tajemný telefonista pravdu: „… se všichni
divíme…“, pane inženýre!

Petr Laštovka

AUTOCENTRUM ŠTERNBERK s.r.o.,

i. s. M-Publicity s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .