Kiss98 expanduje do Liberce a Tábora

radiotv22V nejbližší době si posluchači na liberecké frekvenci 91.3 MHz a táborské frekvenci 101.8 MHz budou moci naladit nové rádio. Tyto kmitočty mělo jako dokrývače přiděleno Radio Classic FM, ale využije z nich pouze 4 hodiny denně v rámci nočního programu, po zbývajících 20 hodin bude vysílat pražský Kiss 98FM. Už v listopadu nám vedení Radia Classic FM sdělilo, že tyto dokrývače nepoužívají a
s využitím táborského dokrývače do budoucna ani nepočítají, jelikož tuto oblast dostatečně pokrývá vysílač Votice – Mezivrata.
Proto byly tyto dokrývače nabídnuty ostatním stanicím. Přihlásilo se několik rádií a nakonec se Classic dohodl s pražským Kissem. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání převod dokrývačů schválila. Je pravděpodobné, že tato dohoda souvisela s tím, že od 17. ledna dělá reklamní zastoupení Radia Classic FM společnost RadioNet, jejíž vlajkovou lodí je právě stanice Kiss 98FM.
Podle našich informací začne Kiss 98FM vysílat na nových frekvencích ve stejné době jako na kmitočtové síti Kutná Hora/Poděbrady, která mu byla přidělena v říjnu loňského roku. Konkrétní datum se nám zjistit nepodařilo, ale mělo by to být v prvním pololetí roku 2000. Pražský Kiss poslouchalo včera podle posledního Mediaprojektu téměř 130 tísíc lidí a je pravděpodobné, že rozšíření signálu do okresů Kutná Hora, Kolín, Liberec, Jablonec a Tábor mu dalších pár tisícovek přidá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .