Jedenáct žádostí bylo staženo, jedna přibyla

radiotv22Srovnáním původního seznamu žadatelů zveřejněného koncem února a čerstvého rozpisu veřejných slyšení zjistíme, že jedenáct žádostí ubylo, což znamená, že byly pravděpodobně žadateli staženy. Zajímavé je, že jedna žádost naopak přibyla – jde o projekt Millenium společnosti Sun, s.r.o.

A koho že v rozpisu veřejných slyšení nenajdeme? Provozovatel Radia Melody – společnost První rozhlasová, s.r.o. žádala o kmitočtovou síť Radia Egrensis jako územní rozšíření licence Radia Melody a kromě toho o další kmitočet v Praze, kde chtěla provozovat samostatné rádio. Ani jedna z obou žádostí se v rozpisu veřejných slyšení neobjevila.

Bývalý ředitel rádií Faktor a Bonton Jan Zilvar žádal o pražské kmitočty Radia Vox a Limonádový Joe a o kmitočet Radia Brno Valc. Žádosti o licenci Radia Brno Valc stáhli společnost Pester, s.r.o. a Zuzana Budínská. Ta ovšem figuruje ve společnosti Two Faces, s.r.o., jejíž žádost o brněnský kmitočet v rozpisu zůstala.

O licenci Radia Brno Valc žádal také provozovatel budoucího Radia Vranov – společnost Českomoravské rádio, s.r.o. Tato žádost se v rozpisu veřejných slyšení neobjevila, ale Petr Dvořák zůstává ve hře se společností City Multimedia, s.r.o., která žádá o rozšíření licence Radia Blaník.

Do rozpisu nebyly zařazeny ani žádosti Ing. Pavla Ponížila a vysílání v Praze, společnosti Sicco, s.r.o. o vysílání v Kutné Hoře a společnosti Cesta, s.r.o. o vysílání v Táboře. Svou žádost o územní rozšížení licence na kmitočtovou síť Radia Rubi stáhl provozovatel olomouckého Radia Hity – společnost Definitely, s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .