Za vínem s Českým rozhlasem Brno

vinarskecyklostezkymaleČeský rozhlas Brno pořádá společně s dalšími partnery (Nadace Partnerství a Město Židlochovice) již sedmý cyklovýlet po moravských vinařských stezkách. Tentokrát je cílem Židlochovicko.

Start a cíl dvou cyklistických tras je v Židlochovicích na Nádražní ulici od Robertovy vily. Startovní balíček v ceně 70 Kč zahrnuje mapu dvou značených tras se slosovatelným kuponem, dárkovou skleničku a výherní poukaz od Nadace partnerství. Hlavní cenou slosování v cíli jsou zájezd a kolo. Trasy jsou značeny mobilním značením a účastníci je zdolávají samostatně a na vlastní nebezpečí. Pro cyklisty je na několika místech nachystáno i fotografování při jízdě (fotopointy) a razítkovací místa slosovatelného kuponu. Na trasách samozřejmě nechybějí návštěvy rodinných vinařství. Po dojezdu v Židlochovicích je připraveno živé vysílání pořadu Rendez-vousMarcelou Antošovou od 14 do 16 hodin a doprovodný program, ve kterém vystoupí např. Dětská cimbálová muzika Šatava, Mužácký sbor z Pohořelic, divadlo Netratrdlo, Cimbálová muzika Milana Horvátha. Po celou dobu konání akce bude v areálu Robertovy vily probíhat degustace vín místních vinařů.

Brněnští cyklisté se mohou do Židlochovic přesunout vlakem s odjezdem z brněnského hlavního nádraží v 8.22 hodin do Hrušovan u Brna a zpět v 18.29 hodin z Hrušovan u Brna do Brna. Tyto spoje budou posíleny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .