Víkend na Radiu Beat zahájí Iron Maiden

beat_deskaAUDIO UVNITŘ – Exkluzivní rozhovor s kapelou Iron Maiden, víkend o posluchačských konzervách i rocková pípa – stručný výčet víkendových akcí Rádia Beat.

Velkým tahákem k poslechu Rádia Beat bude bezesporu páteční program Rockerova rána, už 10. září od 9:00 uslyší posluchači exkluzivní rozhovor s kapelou Iron Maiden. Celou hodinu si moderátor bude povídat nejen o muzice, koncertech, aktuální tour, ale především o nové desce The Final Frontier.

SELF-PROMOTION: ROCKOVÁ PÍPA 11.ZÁŘÍ 2010

O den později, v sobotu 11. září, úderem sedmé hodiny večerní startuje další Rocková pípa. Honza Hamerník vás přivítá ze zahrady Rádia Beat (Říčanská 3 – Praha). Na programu je tradičně bigbít na vaše přání a tentokrát výjimečně i možnost ochutnat kvalitní potraviny označené nálepkou Klasa. Ze studia bude vše řídit Standa Rubáš.

ANONCE: KONCERT GUNS N‘ ROSES

Celé víkendové vysílání se pak ponese ve znamení posluchačských hudebních suvenýrů z letní dovolené. Pokud se chcete pochlubit svými úlovky, můžete přijít dokonce i osobně do studia, stačí zavolat na číslo 272 739 955 a domluvit si konkrétní hodinu. „Víkend z konzerv“ běží v sobotu a neděli vždy od 8:00 do 19:00.

ANONCE: 7. ROČNÍK BEATFESTU

Rádio Beat zve navíc všechny posluchače i na další dvě akce. Tou první je koncert skupiny Guns N‘ Roses, který se koná 27. září v pražské O2 Aréně, kapela navíc představí novinky z aktuálního alba. Druhá pozvánka míří na letošní Beatfest, ten oslaví 50. výročí vzniku českého bigbítu. Beatfest je pořádán 14. října v O2 Aréně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .