Víkend na Hitrádiích ve znamení Madonny

madonnaHitrádia připravila pro všechny fanoušky popové královny Madonny speciální víkend plný jejích hitů a jednoho velkého překvapení.

Od pátku 26. března až do neděle 28. března můžete ve vysílání Hitrádií vyhrávát nové DVD od Madonny s názvem Sticky & Sweet. Získat DVD ze živým koncertem můžete dokonce o týden dříve než ostatní. Stačí pozorně poslouchat víkendové vysílání Hitrádií. Až uslyšíte dva songy od Madonny za sebou, musíte se dovolat do studia.

V sobotu večer je pak dokonce připraven záznam živého vystoupen Madonny z Buenos Aires. Odvysílají jej všechna Hitrádia.

Nabitý víkend čeká také Hitrádio Vysočina. V sobotu 27. března začne Nespoutaná jízda. Máte-li rádi atmosféru 60. let, pak jste na správném místě. „Na nestoupanou jízdu můžete vyrazit buď v klasickém společenském obleku, nebo se můžete inspirovat 60. lety – za povšimnutí stojí například model ala Neil Armstronga, model Adam i další,“ uvádí Hitrádio Vysočina na webu, kde najdete kompletní program. Program začíná v sobotu 27. března v jihlavském DKO v 19.30.

Hitrádio Vysočina a jeho Ranní show v pátek 26. března navíc hostilo Českou Miss Jitku Válkovou, odpolední vysílání Milana Řezníčka obohatila svou přítomností česká olympijská vítězka rychlobruslení Martina Sáblíková. Záznam rozhovorů najdete rovněž na webu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .