Tento víkend bude na Blaníku patřit Semaforu

semaforTaké v tomto roce budou pokračovat budou i tradiční Víkendy s…, stačí pozorně poslouchat vysílání, ve správný čas zavolat do studia a odměna může být vaše.

Semaforu (aneb divadlu „sedmi malých forem“) vyhrazuje Rádio Blaník tento víkend své vysílání. Posluchači budou moci vyhrát zajímavé ceny pojící se s tímto divadlem. Akce Víkend s… je patrně všem posluchačům (a nejen jim) velmi dobře známá. Každý víkend rozdává Rádio Blaník řadu atraktivních dárků, které se týkají vybraného interpreta. V minulém roce jste mohli vyhrávat CD od No Name, Heleny Vondráčkové, Hany Zagorové, Anety Langerové, Alphaville a dalších. A často se neomezilo rádio jen na CD, vyhrávat jste mohli i volné vstupenky nejoblíbenějších zpěváků či skupin.

I letos bude Rádio Blaník v této tradici pokračovat. Uplynulý víkend se soutěžilo o ABBA THE SHOW (vstupenky na jedinečnou show plnou krásných písniček jedné z nejslavnějších skupin historie + CD). Už v tento víkend se můžete těšit na vskutku exkluzivní počin. Soutěžit se bude CD a DVD vydaná při příležitosti výročí 50 let od založení legendárního divadla Semafor. Po celý víkend stačí poslouchat vysílání Rádia Blaník a jakmile uslyšíte v éteru song spojený s tímto divadlem, musíte se dovolat jako první a vyhráváte.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .