Tematický víkend na Hitrádiech ve znamení jedniček

hitradio_web_mainI tento víkend bude na Hitrádiích výjimečný. Celý se tentokrát ponese v duchu evropských hitparádových jedniček.

Celý tento víkend se na Hitrádiích budou hrát výhradně ty nejlepší hity z evropských hitparád. Připraveny jsou ty největší hity, které bodovaly v evropských hitparádách v uplynulých dvaceti letech. K poslechu vám budou hrát největší songy od skupiny Queen, Madonny, Britney Spears či Black Eyed Peas. Chybět ovšem nebudou ani největší tuzemské hvězdy jako jsou kapely Lucie, Kryštof či Chinaski. Připraveno je samozřejmě i něco navíc – těšit se můžete na „koření v podobě hitů od Duffy, Gnarls Barkley, Snap nebo Daft Punk„. Začíná se v pátek v pravé poledne.

K TÉMATU: Poslední song v hodině Hitrádií na přání

Nezapomeňte, že od minulého víkendu jsou pro příznivce české a slovenské hity připravena speciální víkendová poledne. Každou sobotu a neděli od 12:00 do 13:00 hrají Hitrádia jenom české a slovenské hity uplynulých dvaceti let, přesně v duchu Hitrádií. Poslední song v hodině navíc stále vybírají přímo posluchači Hitrádií. Této novince předcházel tematický víkend.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .