Startují předvolební debaty Českého rozhlasu

rozhlas_veselovskyAUDIO UVNITŘ – Hlavní tváří volebního zpravodajství Českého rozhlasu bude Martin Veselovský, zavítá do všech krajů republiky.

Série předvolebních diskuzí se bude vysílat vždy v úterý a čtvrtek, první vysílání je připraveno na úterý 6. dubna. Má se jednat o nejrozsáhlejší projekt v historii volebního vysílání v Českém rozhlase. Před začátkem každé z nich (v 16:50) odvysílá Český rozhlas reportáž z daného kraje, o němž se bude mluvit. Témata nebudou jako v případě České televize čistě regionální. Přímé přenosy začnou vždy v pět hodin (na ČRo 1 – Radiožurnálu a na dané regionální stanici, v repríze na ČRo 6 po 23:000) a zúčastnit se jich můžete i vy. Připraveny jsou i videopřenosy na zpravy.rozhlas.cz.

SELF-PROMOTION: VOLEBNÍ SPECIÁL ČESKÉHO ROZHLASU

Termíny volebních diskusí najdete na webu rozhlasu. Poprvé zavítá vysílání do Karlových Varů (Hotel Thermal, I. P. Pavlova 2001/11). Rozhlas si nechal udělat i průzkum preferencí, pozváni budou ti zástupci, jejichž politická strana překročí hranici 5%. Výzkum provádí agentura SC&C na vzorku 700 respondentů s odchylkou 1,5%. Už tento pátek bude Martin Veselovský hostem Dopoledního Radiožurnálu s Hankou Shánělovou, poslouchat ho můžete 2. dubna v čase 10-11.

K TÉMATU: RadioProjekt III.-IV.Q 2009: Ohlasy z celoplošných rádií

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .