Silvestr na Rádiu Čas, Jihlava a Impuls

ohnostrojAUDIO UVNITŘ – Podívejme se, jak se na oslavy konce roku chystají další rádia.

Ačkoli jsme vám už pohled na programy ke konci roku přinesly, objevily se i další zajímavé akce. Zaměřme se teď na některé z nich.

Rádio Čas se v poslední den roku zaměří na mapování toho nejlepšího ze čtvrtečních Dnů s hostem a připomene, co jste v průběhu roku možná zmeškali. Večer se rozjíždí Silvestrovský mejdan s muzikou k novému roku. Mezi 12. a 14.hodinou na Nový rok je pak dvorní astrolog Milan Gelnar připraven se speciálními hvězdnými poselstvími.

Na Rádiu Impuls pak pro posluchače připravují mapování nej událostí uplynulého roku. Pořad Fanda a jeho česká banda začíná mimořádně už ve 14:00 a skončí tradičně v 18:00. Více informací se dozvíte v self-promotion, které můžete slyšet ve vysílání. Kromě Fandy Matějíčka a Ivy Stříbrské se dostaví i Petr Vondráček se svou kapelou Lokomotiva.

Nováček českého éteru Rádio Jihlava zakončí poslední den letošního roku akcí s názvem 101,1 vtipů, stejně jako ve vánoční kampani, tak i na Silvestra prezentuje stanice svůj kmitočet. Posluchači Rádia Jihlava už jsou zvyklí, že se v denním proudu průběžně vysílají vtipy od posluchačů, výběr těch nejlepších uslyšíte na Silvestra. Poslechněte si promo.

Ještě zítra přineseme další informace o silvestrovských speciálech.

O silvestrovském programu českých rádií jsme psali:
Vánoce a Silvestr v rozhlasovém éteru – 1.díl
Vánoce a Silvestr v rozhlasovém éteru – 2.díl
Vánoce a Silvestr ve Fajnrádiu
Vánoce a Silvestr na Rádiu Blaník

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .