S Fajn Radiem ochutnáte Itálii a fotbal

fajn_pfAUDIO UVNITŘ – S Fajn Radiem můžete tento týden ochutnat chuť Itálie a dostat se na fotbalový zápas. Stále je ve hře možnost nahlédnutí do zákulisí koncertu Black Eyed Peas.

Tento týden rozdává Fajn Radio pravou italskou ledovou kávu v plechovce a luxusní kávovary v hodnotě přesahující 6 tisíc korun českých. Úkolem soutěže je registrace přes webový formulář na www.fajnradio.cz, následně si účastníci soutěže musí zapamatovat heslo „Illy Illisimo – Stoprocentní Arabica„. Ve chvíli, kdy soutěžícímu zavolá moderátor(ka) Fajn Radia, musí znát toto výherní heslo.

SELF-PROMOTION: POZNEJ CHUŤ ITÁLIE

Chcete-li být svědky skutečně dramatického zápasu fotbalové Gambrinus ligy a navíc se stát dvanáctým hráčem pražského klubu Sparta Praha, pak musíte navštívit internetové stránky www.fajnradio.cz a výhra může být právě vaše. S Fajn Radiem se hraje o lístky na zápas mezi Spartou Praha – FC Slovácko, ten se koná 5. května, výherce bude mít jedinečnou možnost podívat se do zákulisí klubu.

SELF-PROMOTION: S FAJN RADIEM NA GAMBRINUS LIGU

Připomeňme, že Fajn Radio pátrá po českých Black Eyed Peas. Fanoušci se mají stylizovat do této populární skupiny a své fotografie následně posílat na mail foto@fajnradio.cz. Nejvěrnější kopie odjede na  jejich velkolepý koncert, který se koná v O2 Aréně 16. května, na obřím podiu s molem se kapela představí se svým aktuálním albem The E.N.D. Hostem pražského koncertu bude navíc legendární Cheryl Cole.

PSALI JSME: Fajn Radio: Za nejlepší kopii originál

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .