Rock Rádia přinesou živý koncert skupiny Kiss

rockradio_webRock Rádia rozdala lístky na koncert skupiny Kiss, ti, na něž se nedostalo, však nemusí zoufat. Pokračují i dny věnované rockovým oslavencům.

Na vlnách Rock Rádií jste mohli slyšet speciální dny věnované Stevie Wonderovi, Jamesi Brownovi či Bono Voxovi. Stále to ale není vše, čekají nás dny s Joe Cockerem, Lenny Kravitzem a také se skupinou Oasis.

K TÉMATU: Rock Radia chystají mimo jiné hvězdné dny

V pondělí skončila soutěž o vstupenky na skupinu Kiss, ta se odehrávala zejména na Facebooku. Lidé se stylizovali do členů této legendární formace a následně své fotografie umístili na Facebook. Pro ty, co se na koncert nedostanou, mají Rock Rádia potěšující zprávu. Živý koncert lengedárních rockerů uslyšíte už v neděli 23. května na vlná Rock Rádií.

PSALI JSME: Rock Radia rozdávají lístky na Kissáky

Rock Rádia ale žijí i dalšími akcemi. Na léto je připravovaná „sexy rocková soutěž„, podrobnosti ale zatím nejsou známy. Rock Rádia pak rozdávají lístky na Rockovou pumpu, 12. června na Rockové pumpě v Čekyni u Vimperka vystoupí Smokie s předskokany Strahov a Turbo. Tento týden se denně rozdávají dva lístky, další se budou rozdávat i v červnu.

K TÉMATU: Řady moderátorů Rock Radií rozšíří muzikant

Všechna Rock Rádia pak jako jediná rádia v České republice navíc hrají novinku o Marka Jandy, jedná se o „novou hvězdu českého rocku„. Přichází na trh s deskou „Imaginární hvězda“ a jako první pilotní singl „Rock je slušná muzika“ můžete slyšet právě na vlnách Rock Rádií. Jedná se o speciální akci, song si můžete stáhnout přímo na webu www.rockovyradio.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .