Regionální rádia pořádají společenské plesy

tanecni_plesAUDIO UVNITŘ – Hned několik tuzemských regionální stanic pořádá společenské plesy, konkrétně se jedná o Rádio Černá Hora, Rádio Relax a Rádio Valašško.

Rádio Černá Hora – místo konání: Aldis Hradec Králové, sobota 6. března od 20:10

První pozvánka patří na vlny Rádia Černá Hora, to pořádá pod svou záštitou už 17.ples. Celým večerm samozřejmě provází moderátoři tohoto rádia, hudební program nabídne až ve třech sálech najednou. Ve velkém sále hostí napříkald skupinu Kryštof, Anetu Langerovou; v malém sále Vás bude bavit Blue Effect či Nightwork. Připraven je i jazzový sál. Kompletní informace o celé akci a také návod, jak ve vysílání vyhrát lístky najdete na webu.

SELF-PROMOTION: 17.ples Rádia Černá Hora

Rádio Relax – místo konání: KD Kladno Sitná, pátek 5. března od 20:00

Společenskou akci pořádá také Rádio Relax, vše spojí s oslavou patnáctých narozenin. Vstupenky můžete zakoupit v hotelu Kladno (informace na 312 666 603). V rámci akce vystoupí Petra Janů, Michal David, ABBA revival star a uvidíte také Brazilský karneval. Více informací na webu stanice.

PSALI JSME: Relax Radio se převláká do nového kabátu

Rádio Valašsko – místo konání: DK Vsetín, sobota 6. března od 20:00

Zkrátka nepříjdou ani posluchači Rádia Valašsko. Večer budete moci zhlédnout vystoupení Michaela Jacksona revival, Pa’lo Habera a Team revival, Taneční škola B – dance Valašského Meziřící a mnoha dalších účinkujících. Kompletní program a více informací najdete i v tomto případě na webu stanice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .