RadioTV aktualizovalo poslechovost a vysílače

radio2Na začátku května se web RadioTV představil s novým designem i s novými rubrikami. Zároveň se začalo pracovat na aktualizaci jednotlivých databází.

V současné chvíli je pro naše čtenáře dostupná doplněná databáze VKV vysílačů na našem území. Údaje nám poskytl jeden z našich čtenářů. Rád bych tímto ještě jednou poděkoval Pavlu Růžičkovi z Plzně.

O víkendu jsme také zaktualizovali tabulku poslechovosti rádií. Nyní je tedy v odkazu Poslechovost dostupná aktuální tabulka vývoje RadioProjektu u jednotlivých rozhlasových stanic v České republice.

Na aktualizaci ostatních databází v současné době intenzivně pracujeme.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jose

    Pěkné. Již nebudu muset chodit jinam, když to najdu zde. Pěkné. Chválím. Přídávám se k poděkování PavlosoviMP. No, k té poslechovosti, konečně si to může člověk přehledně prohlédnout. Tak první místo Impulsu je jasné. Pak máme 2x Lagardere. To je také jasné. 4 bramborové místo Radiožurnálu je také pěkné a nevím, proč nad tím v ČRo stále pláčou. Pak máme jeden nepřijemný normalizační Blaník, no ale asi to někdo chce. Šestá už je ovšem Praha, což je také velmi hezké místo. Opět normalizátoři, tentokrát ti z Moravy, tedy Čas. Ale po nich nám jdou dvě velmi stylové a skvělé stanice Radio Investments, pěkně po sobě, tedy Beat a Country rádio. Oboje je velmi pěkné a sympatické a dokazující, že ani rock ani country mrtvé nejsou. Další normalizátoři tedy OK. Ale po nich opět na hezkém místě Brno. Pak jedno Hitrádio a jedni Kiss, ale po nich na velmi hezkém čtrnáctém místě Vltava. To je opravdu velmi hezké místo. Ano a poslední je Orlík, právem označovaný za nejhorší stanici v ČR. Celkem to vypadá docela dobře, tedy, že by to i mohla být pravda a nějak takhle by mohl i vkus lidí vážně vypadat.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .