Rádio Zlín s vánoční hrou, RockMax a Vánoce za trofeje

zlin_vlockyAni Rádio Zlín s RockMaxem nezaspali a pro své posluchače připravují na Vánoce plnou nůši dárků.

30.listopadu odstartovala Velká Vánoční Hra Rádia Zlín. V regionálním Deníku mohli posluchači najít hrací kartu, tu si rovněž můžete stáhnout na webu.  Až do 23.prosince v čase 8:00 – 18:00 můžete ve vysílání vyhrát některou z 20 výher zobrazených na hrací kartě. K získání výhry je nutné zodpovědět denní dotaz moderátora týkající se právě vyobrazených inzerátů.

Výhry čekají na posluchače Rádia Zlín také v příštím roce, kdy oslaví stanice svou plnoletost. Každý den budou připraveny hned dva dárky a to po celý rok.

RockMax pak nabízí vánoční dárky za trofeje a Silvestr s námořní bitvou.  Na internetové prezentaci stanice se posluchači chlubili svými trofejemi (jako například vstupenka na Queen z roku 1986 nebo podpisy Iron Maiden). Za ty nejlepší dostanou jejich majitelé v rámci vánoční nadílky další dárky. A absolutní vítěz bude mít možnost vysílat ze studia RockMax v neděli 27. 12. 2009 od 15 do 18 hodin. Své trofeje i nadále můžete posílat na rockmax@rockmax.cz.

Speciální bude i Silvestr, ponese se v námořnickém stylu. Už nyní rádio vyzívá k zaslání námořnických vtipů, možských zážitků, fotek či tipy na hudbu. Přes den bude v RockMaxu moře dárků, rybí specialty, houpavé rytmy i námořní bitva.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .