Rádio Jizera nabízí v soutěži „práci snů“

jizera_logo_mainAUDIO UVNITŘ – Rádio Jizera dnes zahájilo novou hru, v níž podle svých slov nabízí „práci snů„. Úkolem je především bedlivě poslouchat vysílání Rádia Jizera.

Od 10. do 28. května pořádá Rádio Jizera soutěž, jejíž úkolem je zaslat registrační SMS ve tvaru JIZERA (mezera) PRACE (mezera) JMENO (mezera) PRIJMENI a odeslat na číslo 900 09 30. Cena jedné SMS je 30 Kč. Poté je třeba pozorně poslouchat vysílání. Jak vlastně celá soutěž Rádia Jizera probíhá?

Soutěží se vždy ve všední dny v době od 6:00 do 17:00, kdykoli v této době bude vyhlášeno jméno registrovaného posluchače, který se během dvou písní musí dovolat do studia na číslo 326 720 020. Pokud se dovolá včas, získává „práci snů v Rádiu Jizera„. Následně musí být soutěžící po celou dobu konání soutěže Rádia Jizera ve střehu.

POSLECHNĚTE SI: JAK PROBÍHÁ SOUTĚŽENÍ NA RÁDIU JIZERA?

Moderátor Rádia Jizera mu potom může kdykoli nečekaně zavolat a bude chtít vědět například název právě odehrané písně, obsah zpravodajského nebo moderátorského vstupu. Odpoví-li soutěžící správně, získává 500 Kč, v případě špatné odpovědi dostává výpověď a Rádio Jizera bude hledat „nového zaměstnance„. Výpověď je udělena i v případě, pokud se moderátor soutěžícímu nedovolá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .