Rádio City se vydává na pochod proti rakovině prsu

zdrava_prsaSpolečnost Avon Cosmetics vyhlašuje už 10. ročník akce AVON Pochod proti rakovině prsu. Datum vychází na 5. června.

Rádio City nebude na této akci samozřejmě chybět. Hned na startu vás uvítá ranní dvojice moderátorů Iva Lecká a Vojta Efler, během celého pochodu Prahou bude hrát hudba Rádia City. Pochod začíná v sobotu 5. června úderem 14:00, vychází se z prostor Pražského hradu. Návštěvníci navíc uvidí výstavu Ondřeje Kavana.

Cílem šestikilometrového pochodu jsou Žluté lázně, kde je připraven symfonický orchestr s vystoupením zpěvaček Dary Rollins, Jany Kirschner a Moniky Absolonové, připojí se i David Deyl a Martin Chodúr. Závěr večera patří skupině Kryštof.

Vstupenkou na Pochod pro rakovině prsu za mediální účasti Rádia City je Tričko Zdravá prsa, která zakoupíte přímo na startu, cena jednoho trička je 300Kč. České republika se připojí k 50 zemím celého světa. „Výtěžek z jednoho trička totiž pokryje náklady na příspěvek na vyšetření prsu jedné ženy,“ říká Magdaléna Drsová, manažerka reklamy a PR společnosti Avon Cosmetics. Více informací hledejte na webu Rádia City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .