Rádio Čas hledá talentované Moraváky

cas_talentMáte-li hudební nadání, pak právě vás hledá Rádio Čas. Nakonec možná vystoupíte na letošním Megakoncertu.

Všechny zpěváky, zpěvačky i kapely a hlavně ty, kteří se nebojí slávy, hledá v těchto dnech Rádio Čas. Stanice totiž přichází s originální československou hitparádou, kde budou o přízeň posluchačů bojovat právě Moraváci. Adepti posílají nahrávku se svým hitem ve formátu mp3 (nejlépe v kvalitě 192 kbps a více) na email hitparáda@casradio.cz, ve zprávě je nutno uvést něco o sobě. Nejúspěšnější interpret se stane „ozdobou letošního Megakoncertu pro všechny bezva lidi„, jenž se letos koná 4. prosince.

Rádio Čas ovšem připravuje další neméně zajímavé akce. Už ve středu 8. září se rozhodne, zda se Evropským hlavním městem kultury na rok 2015 stane Ostrava nebo Plzeň. Rádio Čas bude v centru dění a po celý den vám zprostředkuje rozhovory s významnými Ostravany, ale také občany z ulic. Ve stejný den uslyšíte v éteru Rádia Čas mezi 11. a 12. hodinou speciální Hodinu českých písniček z per ostravským umělců. V pravé poledne se ostravské a slezské vysílání přepojí přímo do centra Ostravy, přenášeno bude dění na Masarykově náměstí ze speciálního studia. Více informací na webu Rádia Čas.

Zmiňme ještě Ecce Homo Historic ve Šternberku, pro milovníky veteránů se i letos koná slavný závod, letos datum pořádání akce padlo na 10. až 12. září. To vše se koná za mediální podpory Rádia Čas.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .