Radio 1 se opět zúčastní Reflex Cannabis Cupu

radio1_mainlogoAlternativní Radio 1 bude letos již podruhé součástí soutěže fotografické Reflex Cannabis Cup, která proběhne ve čtvrtek (zítra) v pražském klubu Roxy. Během večera bude zástupcem Radia 1 předána „Cena Jaroslava Bednáře od Radia 1 za nepochopený vztah k rostlinkám„, kterou bude puk. Server RadioTV o tom informovala Klára Vlková, která komunikuje za Radio 1.

Ojedinělý projekt fotografické soutěže Reflex Cannabis Cup se koná již šestým rokem. Cílem soutěže je představit veřejnosti nejlepší snímky rostlin konopí. „Návštěvníky v klubu Roxy čeká show Afro-Nomad Sound, kterou předvede senegalský DJ Bourama, domácí taneční scénu pak zastoupí DJové Tráva, Liquid A, Manio, Petr K  a Tchunhas. Vstupné na kci je dobrovolné, výtěžek z něj věnují organizátoři snowboardistovi Detlefovi, který je po nešťastné nehodě upoután na invalidní vozík,“ uvedla Vlková.

Recesistickou cenu se jménem hokejisty Jaroslava Bednáře udělí Radio 1 letos udělí již podruhé. Cenou reaguje na výroky tohoto hráče, které zazněly v loňském deníku Sport. V něm Bednář uvádí, že si rád pustí Rádio Blaník, zatímco o Rádiu 1 se vyjádřil následovně: „Rozhodně lepší než to rádio, které poslouchá jeden magor od nás (…), Rádio 1, co? Jak tam ti zhulení hašišáci jednou za tři hodiny řeknou jednu větu. To fakt nemusím,“ řekl loni Bednář.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .