Rádia si připomínají výroční úmrtí Jacksona

jacksonthrillerAKTUALIZOVÁNO O FREE RADIO – Dnes, v pátek 25. června, uplyne přesně rok od doby, kdy svět opustil král popu Michael Jackson. Česká rádia událost připomenou formou speciálních víkendů.

Rádio Bonton přináší svým posluchačům off-air akci Michael Jackson Tribute Night. V Retro Music Hall je připravena jedna z největších akcí – tedy noc plná hitů Michaela Jacksona. Uvidíte také vystoupení imitátora MJ. Návštěvníci navíc ochutnají speciální drinky jako třeba Billie Jean, Thriller nebo Smooth Criminal za „speciální ceny„. Vstup je zdarma pro všechny od 15 let. Celý týden se soutěžilo o CD Michaela Jacksona a celý den se dnes hraje o celou diskografii, o víkendu bude rotace songů po třech hodinách, ve všední dny to byly hodiny dvě. Frekvence 1 speciální program neplánuje, rotace hitů MJ je stejná jako v jiné dny.

Rádio Černá Hora přináší na své vlny jeden den s Michaelem Jacksonem. Posluchači mohou celý den vyhrávat DVD Michael Jackson’s – This Is It!, kdykoli uslyšíte song od MJ, musíte se dovolat jako první a dvojalbum je vaše. Více informací hledejte zde.

POSLECHNĚTE SI: JINGL RÁDIA ČERNÁ HORA K AKCI JEDEN DEN S MJ

Fajn Rádio v pátek realizuje Party Time speciál s těmi největšími tanečními kousky Michaela Jacksona. Hodinový speciál začíná úderem deváté hodiny večerní.

Free Radio 107 FM odvysílá tříhodinový speciál, dnes úderem 21:00 začne program, který připomene jeho největší hity a zároveň se s posluchači projde posledními minutami jeho života. Programový ředitel Martin Kaminský pro RadioTV dodává, že se jedná o „nejrozsáhlejší rádiový speciál o jedné z největších hudebních legend„.

Rádio Haná rovněž nezahálí a celý víkend věnuje Michaelu Jacksonovi. VIP víkend s Michaelem Jacksonem se ponese ve znamení „nejlepšího hudebního výběru„, ten okomentuje staniční specialista Roman Pachta, kromě něj samozřejmě posluchači uslyší i všechny své oblíbené moderátory, kteří budou diskutovat společně s posluchači na Facebooku. A to stále není vše, na sobotu v 18:00 nachystal Míra Pakr koncertní speciál pořadu Tuner, tedy pořadu hrající nejlepší diskotékové hity 80. a 90.let).

SELF-PRMOTION: VIP VÍKEND S MICHAELEM JACKSONEM NA RÁDIU HANÁ

Také Hitrádia chystají pro své posluchače speciál. Celým pátkem se budou prolínat největší hity tohoto velikána světového popu. Moderátoři budou informovat o zajímavostech ze života Jacksona v rámci speciálních rubrik. Posluchači mohou vyhrát soundtrack k filmu This Is It. Celý den se navíc ve vysílání budou přední čeští interpreti vyjadřovat k osobě a dílu zpěváka.

Pražská stanice Kiss 98 nebude výjimkou a tradiční tematický víkend věnuje zesnulému králi popu. David Krédl bude vaším průvodcem během soboty a neděle v čase 10-18, těšit se můžete kromě hitů i na zajímavosti ze života MJ.

SELF-PROMOTION: VÍKENDOVÝ SPECIÁL S MICHAELEM JACKSONEM NA KISS 98

Rádio Krokodýl si výročí připomene speciálem po deváté hodině ranní v rámci pořadu Devadesátky v devět. Celou hodinu pro vás moderátorka Simona Michlová bude hrát jenom hity Michaela Jacksona.

Rádio Valašsko zavzpomíná v rámci Michael Jackson In Memoriam Party, ta se koná v pátek 25. června v 21:00 ve vsetínském Bunkr Clubu. Lístky si můžete zakoupit na místě nebo vyhrát v soutěži Rádia Valašsko. Až uslyšíte píseň MJ, musíte se dovolat na číslo 576 51 51 51.

PŘIPOMEŇTE SI:
Kolik lidí se loučilo s králem popu v zahraničí?
Walda, Jackson a… Karel Gott aneb Dva pohřby a jedny narozeniny
Pohřeb krále popu u diváků zabodoval
Pohřeb Jacksona živě na ČT24, tn.cz, Óčku i Z1

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .