Rádia Lagardére mají společný pořad

halo_evropaAUDIO UVNITŘ – Minulý pátek jste mohli slyšet první díl nového rozhlasového pořadu, který společně vysílají Evropa 2, Frekvence 1 a Rádio Bonton.

Každý pátek v 19:00 vysílají tři rádia patřící do skupiny Lagardére Active ČR nový pořad s názvem Haló, tady Evropa. Krátký pořad moderují hned čtyři moderátoři – Michal Klein, Lenka Benešová (oba Rádio Bonton), Libor Bouček (Evropa 2) a Diana Kobzanová (Frekvence 1). Celý projekt je podporován grantem z Evropského parlamentu. Posluchači přispívají do diskuze na webu projektu vlastními tématy, připravuje se i napojení na Facebook. Nejzajímavější témata pak společně moderátoři glosují a zajímavé příspěvky odměńují cenami.

Pořad je, jak už bylo řečeno, vysílán vždy v pátek po sedmé hodině večerní. Jedná se o více než dvouminutový přehled informací o dění v Evropské unii, ten zprostředkovala v prvním díle Lenka Benešová. Následoval téměř čtyřminutový předtočený vstup, v němž moderátoři glosují dané téma. Rubrika vstupuje do běžného programu, Frekvence 1 vysílala přehled informací zhruba v 19:05, show (glosování funkce evropského prezidenta) začala v 19:25.

POSLECHNĚTE SI PRVNÍ DÍL: HALÓ, TADY EVROPA (30.4.2010)

Evropa 2 odvysílala obě části bez přerušení v čase 19:07 – 19:13 v rámci pořadu Vyber si na maxximum, Rádio Bonton odvysílalo opět obě části bez přerušení zhruba v 19:45 – 19:51, přičemž přehled dění v EU byl v případě Frekvence 1 jiný než u zbylé dvojice, show byla totožná. Přehled dění na Frekvenci 1 se věnoval spíše domácím tématům a projektům uskutečněným díky evropským dotacím. Každé rádio přidává k rubrice vlastní zvukovou grafiku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .