Projekt Českého rozhlasu Odhalení čeká pokračování

radiotv22UNEP (United Nations Environment Programme) a WAZA (World Association of Zoos and Aquariums) vyhlásily Rok gorily a Český rozhlas se prostřednictvím projektu Odhalení stal jejich partnerem. Dále také navázal spolupráci s legendárním RICHARDEM LEAKEYM na jeho projektu WildlifeDirect.

„Odhalení pokračuje a v Roce gorily se bude ještě výrazněji orientovat na ochranu goril nížinných ve volné přírodě,“ uvedl včera na tiskové konferenci v Divadle Bez zábradlí vedoucí projektu MIROSLAV BOBEK.

Internetový přímý přenos gorilí rodiny z pražské zoo bude pokračovat, avšak hlavní náplní projektu bude přinášet informace o gorilách v Africe, o prostředí, ve kterém žijí, o ochraně africké přírody a všech dalších souvislostech. „Zároveň pokračujeme ve shromažďování prostředků na sbírkové konto Odhalení a připravujeme další osvětové aktivity orientované zejména na africké děti,“ upřesnil Bobek. „Na nejbližší dobu s naším dlouholetým partnerem Limbe Wildlife Centre chystáme internetové přímé přenosy tamních goril. Předběžně jsou naplánovány na pátek 3. dubna a pondělí 6. dubna, vždy od 14 do 15 hodin na www.rozhlas.cz/odhaleni.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .