Proč dnes nebyly zveřejněny výsledky RadioProjektu?

median-logo.jpgPoměrně hodně lidí dnes mohlo být zmateno. Bývá pravidlem, že vždy první čtvrtek v měsíci (jednou za 3 měsíce) jsou zveřejňována data poslechovosti. Dnes tomu tak nebylo. Ptáte se proč?

Fakt, že nebyla zveřejněna data poslechovosti, překvapil. Nehledejme však za tím žádné velké příčiny. Důvod je velmi jednoduchý. O vyjádření jsem poprosili pana Jaroslava Hadravu (projekt manager RadioProjektu, Median): „Prezentace bývají obvykle první čtvrtek v měsíci, ale tentokrát to bude až druhý čtvrtek v měsíci (tj. konkrétně 11.2.), což se stává sice výjimečně, ale stává. Prezentace RadioProjektu se konají spolu s prezentací MediaProjektu a NetMonitoru a jsou vždy domluveny dopředu podle potřeb zadavatelů (například se čeká na dodání informací o prodaných nákladech periodik) a možností realizátorů zmíněných projektů.“

Nejnovější data poslechovosti (výzkumu RadioProjekt) si tedy budete moci na webu RadioTV přečíst příští čtvrtek 11.února. V následujících dnech vám potom přineseme tradiční analýzy poslechovosti z pohledu denní a týdenní poslechovosti. Rádi bychom vám rovněž přinesli nejedno překvapení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .