Pohled na aktuální denní poslechovost

poslech_denniV pondělní analýze jsme se podívali podrobně na týdenní poslechovost českých rozhlasových stanic. Dnes si stručně shrňme denní čísla poslechovosti českých rádií z celostátního pohledu. Podrobnější analýzu přineseme zítra.

Jedničkou trhu zůstává i přes silný pokles Rádio Impuls, denně si jej vybere k poslechu 941 tisíc, stanice tak pokračuje v sestupné tendenci poslechovosti, od minule ztrácí 90 tisíc posluchačů, meziročně pak dokonce odešlo 186 tisíc lidí. Na druhém místě je jen těsně Evropa 2 s výsledkem 887 tisíc, od minule spadla o 78 tisíc, meziročně o 71 tisíc. Frekvence 1 od minule klesla jen o 8 tisíc na 873 tisíce, ve srovnání s loňským rokem se výsledek zhoršil o 59 tisíc.

ANALÝZA TÝDENNÍ POSLECHOVOSTI: Trh celkově klesal, Gama rádio nastoupilo s významným výsledkem

Jeden z největších meziročních propadů zaznamenal ČRo 1 – Radiožurnál, denně jej ladí 653 tisíce, od minula tak klesnul první okruh o 89 tisíc, meziročně dokonce o 166 tisíc.

Analýzu dalších výsledků z pohledu denní poslechovosti přineseme zítra. Těšit se můžete i na další podrobné výsledky poslechovosti z jednotlivých krajů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: