Párty na kolečkách dnes na ct24.cz

radiotv22Zpravodajský portál ČT24 dnes nabídne od 20.00 hodin ryze internetový přímý přenos z divadla Archa. Návštěvníci webu se tak on-line zúčastní Párty na kolečkách, benefiční akce na podporu projektu Evropské hudební školy Studeo.

Živé internetové vysílání bude možné sledovat na www.ct24.cz a také v rámci iVysílání České televize. Divákům budou k dispozici tři úrovně kvality včetně nejlepšího streamu o datovém toku 1,5 Mbit/s. Ten skýtá rozlišení obrazu PAL (720 × 576 obrazových bodů), tedy televizní kvalitu.

Párty na kolečkách připravuje občanské sdružení Tap s podporou Jedličkova ústavu. Jeho studenti večer zahájí ukázkami své práce. Zazní sólové písničky, diváci zhlédnou také exhibici stepu, kung-fu, nebo tai-či. Hlavní hvězdou se stane The Tap Tap, kapela tělesně hendikepovaných studentů hrajících nejen vlastní repertoár, ale i originálně přepracované skladby známých interpretů. Koncert doplní dražba fotografií ROBINA GOTTFRIEDA. Večer moderuje EVA HOLUBOVÁ. Účast přislíbili také TOMÁŠ HANÁK, ONDŘEJ HEJMA, DAVID KOLLER, JAN KRAUS a IVAN MLÁDEK.

Výtěžek benefice bude věnován na další rozvoj projektu Evropské hudební školy Studeo, které se snaží vytvářet zázemí pro individuální rozvoj osob se zdravotním postižením.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .