Nabitý týden v Radiožurnálu

veselovskyAUDIO UVNITŘ – Volby do poslanecké sněmovny a rozhovor s Usain Boltem jsou hlavními tématy prvního okruhu Českého rozhlasu.

Usain Bolt si našel čas ve svém nabitém programu a bude hostem Dopoledního Radiožurnálu, rozhovor pod taktovkou Tomáše Pancíře uslyšíte ve čtvrtek 27. května po 10. hodině. Až do středečního poledne můžete buď přes profil pořadu Host Radiožurnálu na Facebooku nebo na e-mail  radiozurnal@rozhlas.cz zasílat své dotazy. „Pět autorů nejoriginálnějších dotazů dostane od Radiožurnálu podepsanou fotografii Usaina Bolta,“ uvedl v tiskové zprávě Český rozhlas.

SELF-PROMOTION: USAIN BOLT HOSTEM RADIOŽURNÁLU

Tomuto týdnu však navíc dominují volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V úterý 25. května jste mohli slyšet předposlední debatu lídrů stran, které se alespoň jednou zúčastnily  předvolebních debat (kromě ČSSD a ODS). Na středeční pátou odpolední je nachystám souboj lídrů ČSSD a ODS. Debatu moderuje opět Martin Veselovský. Na webu zpravy.rozhlas.cz lze sledovat živý videopřenos.

SELF-PROMOTION: PŘEDVOLEBNÍ DEBATA LÍDRŮ STRAN

Každý den je připravena i Volební vysvětlovna (8:38 a 14:16) s důležitými radami k volbám. Hlavní volební program ponese název Volební studio Radiožurnálu a moderovat jej bude Martin Veselovský, v sobotu začíná pořad ve 14:00 (v dobu uzavření volebních místností), podle programových plánů skončí ve 22:00, následující den bude pokračovat v 09:33. Náplní programu budou analýzy, komentáře a výsledky. V sobotu v 18:10 odvysílá Volební speciál i ČRo 2 – Praha. Volby neminou ani vysílání Rádia Česko, které vysílání denně v časech 8-11 a 13-16.

SELF-PROMOTION: VOLTE RADIOŽURNÁL OD PÁ DO NE, INFORMACE NA WEBU

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .