Na Wave se soutěží o nejen komiksy a cestu po Evropě

wave_evropaAUDIO UVNITŘ – Český rozhlas Radio Wave rozdává i tento týden mnoho atraktivních cen, mimo knižních cen budete moci zdarma cestovat po Evropě.

V pondělí 2. srpna spustil ČRo Radio Wave komiksovou soutěž o rozličné ceny. Úkolem soutěže je ztvárnit komiksový prázdninový příběh v rozsahu jedné strany A4, komiks můžete nakreslit, nafotit, načrtnout. Nejoriginálnější dílo získá streetová sluchátka, poukázkou do vlasového studia a dalšími cenami. Soutěží se až do 17. září, více informace hledejte na webu CRo Radia Wave.

SELF-PROMOTION: LETNÍ SOUTĚŽ O CESTU PO EVROPĚ

Ještě týden (konkrétně do pondělí 9. srpna) můžete vyhrát certifikát na autobusovou jízdenku pro dvě osoby do vybraných evropských destinací. Úkolem je pravidelně odebírat Newsletter Radia Wave. Díky newsletteru sestavíte správně větu z pěti slov, na tato slova vás navede otázka právě v Soutěžní rubrice newsletteru Radia Wave, ten je registrovaným zasílán ve čtvrtek. Každý týden získáte jedno slovo, vítěznou větu posílejte na adresu radiowave@rozhlas.cz (předmět Soutěž i cestz) do pondělí 9. srpna do 12:00. Vyhrává první došlý e-mail. Newsletter hledejte na webu.

Až do 3. září pokračuje další soutěž s názvem Čtení na léto. Soutěží se vždy v pondělí, ve středu a v pátek v pořadu První vlna Radia Wave, v úterý a ve čtvrtek se hraje v 13:20 v bloku Odpolední Session. Soutěží se o knižní novinky, ale i literární klasiku. Více informací na ČRo Radio Wave.

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. Jose

  Wave je nejlepší stanicí Českého rozhlasu a je možné, že je i nejlepší českou stanicí vůbec. Tím si, ale nejsem tak jist. Neboť si někdy si myslím, že patří až na místo druhé. A že ještě lepší je RADIO 1. Nevím… Tak řekněme, že je nejlepší stanicí Českého rozhlasu a že patří mezi dvě nejlepší české stanice, vůbec…
  Ovšem bohužel není na FM. Nepochopitelné. Ale je to tak. Není na FM.
  Když bylo vyhnáno z FM, klesl počet jeho posluchačů z 40 tisíc na 10 tisíc !!!
  Sice ,,digitalizace“ probíhá…
  http://www.digizone.cz/clanky/ct-urychli-digitalizaci-brzy-bude-mit-pokryto/

  nebo

  http://www.radiotv.cz/p_tv/a_tv/digitalni-vysilani-na-zlinsku-spusti-ct-drive/

  A dostane se tak sice WAVE všude.
  Ale je otázkou. Hraje si to někdo vůbec z DVB-T ?
  U nás zdá se dominuje stále FM a pokud začíná být o něco zájem vedle FM, tak je to NET. O DVB-T se zdá žádný vysoký zájem není. A na to doplácí i WAVE. Na FM by mu bylo lépe.

 2. JELLY

  Ztotožňuji se s názorem, že Wave patří mezi 1 z nejlepších stanic v ČR. A asi jsem 1 z mála posluchačů, který si tuto stanici pouští doma přes DVB-T. Ovšem jen doma. Protože DVB-T není mobilní. Dost často jezdím vlakem a právě v něm bych rád Wave taky poslouchal. Bohužel tato možnost mi byla před 2 lety odchodem Wave z Cukráku sebrána …

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .