Na Rádiu Petrov se hraje o zájezdy za 35 tisíc

petrov_moreRádio Petrov rozdává od dnešního dne (pondělí 28. června) ve svém vysílání tři zájezdy v hodnotě 35 tisíc korun dle vlastního výběru.

Pro posluchače Rádia Petrov je od pondělí 28. června 2010 připravena letní soutěž o tři zájezdy dle vlastního výběru v hodnotě 35 tisíc korun. Principem soutěže je uhodnout, na jakou společnou tajenku moderátoři Rádia Petrov myslí. První posluchač, který se dovolá na číslo 545 21 55 11 a uhodne hádanku, vyhrává.

Tajenkou kvízu Rádia Petrov může být jakákoli osoba, zvíře, věc, místo na Zemi a jiné, nikoli abstraktní pojem (radost, hlad a podobně). Telefonická soutěž probíhá ve všedních dnech (dopoledne i odpoledne) v předem ohlášeném čase. Posluchači se vždy moderátora ptají formou zjišťovacích otázek, na něž lze odpovědět ANO či NE. Odpoví-li moderátor ANO, posluchač se může ptát dále.

Na položení otázky má každý soutěžící pouze 10 sekund. V případě, že se zúčastníte a neuhodnete, můžete znovu soutěžit až za 48 hodin. Na internetové prezentaci Rádia Petrov najdete znění otázek a odpovědí z minulých kol a případné nápovědy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .