MMS začala zastupovat rádia rodiny Blaník

radiotv22Společnost Media Marketing Services a.s. (MMS) převzala obchodní zastoupení rozhlasových stanic Rádio Blaník Sever a Severní Čechy a Rádio Blaník Jižní Čechy. Ty dosud na regionálním rozhlasovém trhu zastupovala společnost BC Reklamní. Změna obchodního zastoupení je logickým důsledkem akvizice společnosti City Multimedia s.r.o. ze strany Media Bohemia, k níž došlo počátkem února.

„V obou regionech tím výrazně posilujeme svou pozici vůči všem ostatním konkurentům,“ říká ke změně obchodního zastoupení PETR LÁGNER, obchodní ředitel MMS, a dodává: „Pro klienty inzerující na těchto rozhlasových stanicích se touto změnou nic nemění, nadále se o ně budou starat stávající týmy BCR pod hlavičkou MMS. Dojde pouze k dílčím změnám v rozdělení klientů v případech, kdy byl klient dosud servisován jak obchodníkem MMS, tak BCR. Klientům samozřejmě garantujeme všechny podmínky vyplývající z podepsaných smluv a aktuálních cenových nabídek, které obdrželi.“

Regionální obchodní ředitelkou v regionu jižních Čech je DITA KOČEROVÁ, obchodní tým v severních Čechách vede LIBOR ZAJÍČEK. V Praze a středních Čechách bude prozatím Rádio Blaník zastupováno nadále společností BCR.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .