Michel Fleischmann za mikrofonem Frekvence 1

radiotv22AKTUALIZOVÁNO – UKÁZKA UVNITŘ – Pravidelní posluchači ranního vysílání Frekvence 1 zajisté postřehli, že z Horoskopů zmizela Dagmar Kludská. Své působení ale přerušila jen dočasně, její horoskopy se do vysílání mají brzy vrátit. Rubriku tak připravuje jiný spolupracovník rádia, ten prý ale není hlasově disponovaný, proto místo něj do éteru mluví někdo jiný. Že Vám je jeho hlas povědomý? Máte pravdu, není jím nikdo jiný než ředitel rádií Frekvence 1 a Evropa 2 Michel Fleischmann, domněnku nám potvrdila tisková mluvčí skupiny Lagardere Jasna Sýkorová: „Přednes horoskopů si vzal za své Michel Fleischmann, který je velký rozhlasový profesionál a jeho hlas je pro danou rubriku vhodný. Není to ale tak, že by se stal moderátorem Frekvence 1, jde jen o krátkodobý záskok pro radost.“ Pokud máte zájem, horoskopy se na F1 objevují v 5.40, 6.40 a 7.40.

Nového odborníka na lidské vztahy má Sexy život, konkrétně rubrika „Hodíme se k sobě?“, i tu měla na starosti Dagmar Kludská. Podle data narození radila posluchačům, co mají podniknout ve svém život jinak. Posilou týmu je numerolog Radek. A jaké ohlasy má rádio od posluchačů: „Nejde o známou osobnost, přesto si každý všední den svým vstupem okolo 11.45 získává nové a nové příznivce. Alespoň podle pochvalných ohlasů do studia.

Možná Vás zarazila absence Petra Vágnera při některém z víkendových vysílání. Byli jsme ubezpečeni, že na Frekvenci 1 rozhodně nekončí. A to ani přes jeho velkou pracovní vytíženost mimo rozhlas. Dokonce se o něm chystají zajímavé informace v dubnovém newsletteru rádia, k jehož odběru se mohou posluchači přihlásit přes webové stránky Frekvence 1.


Zvukovou ukázku horoskopu v podání Michela Fleischmanna si můžete poslechnout na webu Frekvence 1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .