Letní Rádio Relax navštíví nejen koupaliště

relax_radioTaké na středočeské Rádio Relax dorazila letní nálada, vysílání obléklo letní grafiku, připravena je i spousta off-air akcí.

Rádio Relax osvěžilo zvukovou grafiku do letního kabátu, ruku v ruce s úpravou identu „Léto s Relaxem“ se do vysílání dostávají největší letní hity, které jsou v myslích posluchačů neodmyslitelně spjaty právě s obdobím léta. Na rádiu se od 1. června hublo, moderátoři Ranního jamu (Michal Burian a Jan Lukařský) se vsadili s víkendovým moderátorem Stanislavem Soukupem o to, zda se mu podaří zhubnout pod 100 kg. Podrobnější informace hledejte na webu Rádia Relax. Upozorněme na stále ještě nový kontaktní pořad s Michalem Burianem s názvem Sobotní noc (18-22), nová show přináší živý kontaktní večer nabitý soutěžemi.

PSALI JSME: Na Relaxu odstartuje nová ranní show

Kromě aktivit ve vysílání se však Rádio Relax vydává za svými posluchači přímo do regionu. Kde posluchači Rádio Relax mohou potkat? Venkovní akce (tzv. off-air) se konají na partnerských koupalištích v Kladně, Lounech či Berouně. Promoteam Rádia Relax na vybraných místech přijíždí s „Relax melou party„. Na akcích si pochutnáte na nachlazených melounech, vaše děti mají možnost zasoutěžit si v malých soutěžích, můžete si rovněž vyzkoušet karaoke. Každých 14 dní navíc Rádio Relax ve spolupráci s městem Kladno pořádat městská víkendová odpoledne na náměstí a v pěší zóně. Na polovinu srpna je naplánován motosraz Rakrejd.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .