LETNÍ AKCE RÁDIÍ – Kiss 98

disco98Nabité léto chystá rádio Kiss 98, nabízíme ale i informace o ostatních rádiích Kiss.

Pražské rádio Kiss 98 připravuje na letošní léto mnoho akcí. První z nich je promo akce Zatáhneme to za vás. Soutěž probíhá ve spolupráci s obchodním domem Interspar. Stanice rozdává poukazy na nákupy v tomto obchodním domě, navíc 3 finalisté budou mít šanci vyhrát 3×98 vteřin s nákupním vozíkem a nakupovat co poberou. Samozřejmostí je, že celý nákup bude zcela zdarma. Užívat si budou posluchači také víkendy all inclusive, to vše v českých destinacích. Celou dovolenou vítězům zpříjemní fakt, že navíc obdrží na celý víkend auto s benzínem zadarmo. Letní akce začaly na Kiss 98 už v červnu, to probíhala akce Pustíme vás k vodě! – soutěže o luxusní zahraniční pobyty.

Nejen soutěže, ale i dobročinné akce se dostanou v průběhu léta ke slovu. Protože v létě bývá nedostatek krve v transfúzních stanicích, rozjede rádio na konci léta „Půl litru naděje„. Letos proběhne již 3.ročník této akce, samozřejmě i letos ve spolupráci s Vinohradskou nemocnicí pro dárce krve.

V červnu odstartoval jedinečný projekt – Discopříběh s Michalem Davidem. Po dobu jednoho roku se přední český interpret upsal ke spolupráci. Páteční a sobotní večery v čase 19-24 hodin tak patří playlistu Michala Davida, to celé bez reklam. Více nám k programu řekl ředitel stanice Kiss 98 Jan Čadek: „Záměrem bylo, aby tyto večery mohli fungovat jako disko 80. a 90. let k jakékoliv příležitosti… prostě stačí pustit rádio a už to jede. Kampaň bude podpořena v tisku a v restauracích po celé Praze.“ Promo materiál si můžete prohlédnout tady, ukázku nabízí stanice na svých stránkách.

Kiss léto v regionech

Od dnešního dne (29.6.2009) až do 28.8.2009 začínají regionální studia rádia Kiss se soutěží „Za 3 songy k moři„. Úkol je velmi jednoduchý – pozorně poslouchat vysílání a pokud uslyšíte za sebou 3 výherní písničky a dovolat se do studia jako první. Za jednu písničku dostane posluchač tričko, za dvě navíc CD nebo DVD. Každý týden bude k mání jeden zájezd k moři pro dva. Výherní písničky se tedy logicky mění jednou týdně. Ve výherních tričkách pak mohou posluchači zajít na nějakou z akcí rádií, párty se bude konat na konci léta, jeden vylosovaný ze všech přítomných se bude těšit z vyhraného zájezdu.


Self-promo k soutěži Za tři songy k moři – rádio Kiss Proton
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .