Kiss 98 uvádí Večerní návštěvy a Práci snů

astroPražské rádio Kiss 98 zve své posluchače i tento měsíc na zajímavé Večerní návštěvy moderované Davidem Krédlem. Do studia zavítají nejen astrologové a numeroložky, ale například i cestovatelé. Stanice nabízí i Práci snů s nadstandardním platem.

Už od září loňského roku můžete v rámci pořadu Večer na přání (19-22) poslouchat pravidelné povídání s hosty a Davidem Krédlem, tato setkání mají vyhrazen čas 19-20. Od pondělí do čtvrtka můžete slýchat širokou plejádu hostů, v pondělí a čtvrtek to jsou astrologové, numeroložky, kartářky, čarodějnice či vykladačky snů (Osudové návštěvy), výklad není zpoplatněný. Úterý nabízí setkání s cestovateli, Světová návštěva přichází na řadu ve středu, nejen VIP ale i lidé zajímavých profesí. Po skončení následují dvě hodiny písniček na přání.prace-snu-pro-kazdeho

V případě, že nejste spokojeni se svým současným zaměstnáním, třeba vám Kiss 98 pomůže vaši situaci změnit. Rozjíždí akci Práce snů pro každého s platem 500Kč za hodinu a „super partou kolegů„. Stačí se zaregistrovat pomocí SMS ve tvaru Kiss (mezera) prace (mezera) a vaše jméno a příjmení, to celé pošlete na číslo 900 09 10 (cena 10,- Kč). Nástup do zaměstnání je 11.ledna v 8:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: